Gwiazda TVP ściągnęła stanik na publicznej plaży! Ludzie oburzeni: Tu są DZIECI! [ZDJĘCIA]

i

Autor: Instagram Gwiazda TVP ściągnęła stanik na publicznej plaży! Ludzie oburzeni: "Tu są DZIECI"! [ZDJĘCIA]

Joanna Moro szokuje!

Gwiazda TVP ściągnęła przy wszystkich stanik na plaży! Ludzie oburzeni: "Tu są DZIECI"! [ZDJĘCIA]

2022-08-07 12:00

Joanna Moro od kilku dni wraz z rodziną przebywa na wakacjach nad morzem. Teraz do sieci trafiły jej zdjęcia topless z publicznej plaży. Gwiazda TVP przy wszystkich ściągnęła stanik i wmasowywała w swoje piersi olejek do opalania. Nie wszyscy jednak byli zachwyceni tym widokiem. Wielu jest zdania, że powinna zaoszczędzić takich scen przebywającym na plaży dzieciom... Zobaczcie zdjęcia.

Joanna Moro jest polsko-litewską aktorką, piosenkarką i prezenterką, którą doskonale znają widzowie TVP. Gwiazda postanowiła odwiedzić swoją drugą ojczyznę i aktualnie przebywa na Litwie, w położonej nad Bałtykiem miejscowości Palanga. Na wakacjach towarzyszą jej mąż, dzieci i siostra.

Gwiazda TVP, którą na Instagramie śledzi ponad 100 tysięcy osób, od kilku dni dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami z urlopu. Nie wszystkie jednak wprawiają jej fanów w zachwyt, a ostatnie fotki, które trafiły do sieci wywołały ogromną burzę...

Gwiazda TVP topless na plaży. Joanna Moro ściągnęła stanik 

Joanna Moro nie krępowała się na publicznej plaży i ściągnęła stanik. Gwiazda TVP postanowiła zająć się górną partią swojego ciała i dokładnie wsmarować olejek do opalania w swoje piersi. Mąż aktorki uwiecznił tę chwilę na zdjęciach. Zadowolona z siebie Joanna podzieliła się nimi w sieci. 

- Ładne ujęcie, które uchwycił mój mąż przy prozaicznej czynności smarowania się kremem przeciwsłonecznym - No i w tym momencie topless - pisze przy zdjęciach Joanna Moro.

Następnie poruszyła temat rozmiarów męskich biustów i ciałopozytywności.

- Swoją droga często mężczyźni mają nieco większe piersi do podtrzymania niż kobiety - bez urazy panowie i panie. Grunt to lubić i akceptować swoje ciało - przekonuje gwiazda TVP.

Jednak fakt, że Joanna Moro w biały dzień siedziała z nagimi piersiami na plaży, nie do końca zachwycił internautów. Zauważają, że były tam tłumy ludzi i sporo dzieci, które nie powinny na to patrzeć.

- No nie wiem czy to jest odpowiednia opcja na plaży gdzie są dzieci. Plaża 18+ jak najbardziej ale w takim wypadku jestem zdecydowanie na nie - czytamy w komentarzach.

- Można kochać swoje ciało ale ja niekoniecznie bym wystawiała je na widoki oczu innych ludzi - dodaje kolejna osoba.

Zobaczcie te zdjęcia niżej. Co o nich myślicie? Piszcie w komentarzach!

Sonda
Kobieta opalająca się bez stanika na publicznej plaży:
Polacy KLNĄ na drożyznę nad morzem. KEBAB 25 złotych! ZŁODZIEJSKIE Państwo!| Komentery
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany