Blac Chyna usunęła diabła z pośladków

i

Autor: instagram Blac Chyna usunęła diabła z pośladków

Przełom w życiu gwiazdy

Gwiazda usunęła sobie diabła z pupy! Blac Chyna pozbywa się demona z pośladków

2023-03-27 14:15

Wielkie nawrócenie celebrytki! Blac Chyna jeszcze niedawno była zoperowaną do granic możliwości gwiazdką znaną z tego, że jest znana i z tatuażu z Szatanem na pupie. Teraz gwiazda ogłosiła, że znalazła Boga i usuwa demoniczny tatuaż. Zobacz, co miała do niedawna na pupie Blac Chyna!

Blac Chyna przeżyła nawrócenie! Pokazała, jak przyjmuje chrzest i usuwa z pośladków tatuaż przedstawiający Lucyfera

Była imprezowiczką, miłośniczką wszelakich implantów i celebrytką z Instagrama, którą w jakiś sposób zauroczyły siły ciemności. Dziś Blac Chyna ogłasza, że nawróciła się i że zrywa z tym wszystkim raz na zawsze. Modelka i influenserka pokazała na swoim koncie na Instagramie kolejne etapy swojej wielkiej przemiany. Najpierw zrelacjonowała chrzest w wodzie, potem zmieniła styl ubierania na skromny i zmyła tonę makijażu. Teraz zaś zajęła się wyrzuceniem Szatana ze swojego życia - a konkretnie ze swojej pupy. Tak! Blac Chyna swojego czasu z sobie tylko znanych powodów wytatuowała sobie na biodrze i pośladku wizerunek Lucyfera. Teraz pokazała, jak udaje się do centrum usuwania tatuaży w Las Vegas, by rozprawić się z pośladkowym diabłem.

Blac Chyna: "Dziękuję Boże, że mnie ocaliłeś. Usuwam ten tatuaż Baphometa"

"Dziękuję Boże, że mnie ocaliłeś. Usuwam ten tatuaż Baphometa. Wysyłam całą tę energię z powrotem do jej właściciela" - pisze Blac Chyna, podpisując się jednocześnie swoim prawdziwym imieniem - Angela. Pełne imię i nazwisko amerykańskiej celebrytki to Angela Renée White. Fani nie kryją zachwytu w komentarzach. "Niech Bóg cię błogosławi, siostro! Bóg jest zawsze gotowy" - pisze jedna z fanek. "Dosłownie się popłakałam, rzadko zdarza mi się polubić jakiś twój post, ale to jest po prostu piękne" - dodaje ktoś inny.

Sonda
Czy wierzysz w istnienie demonów?

Jak dobrze znasz tatuaże gwiazd?

Pytanie 1 z 10
Czy to tatuaż?
Zdjęcie
Szatan kazał mu zadźgać sąsiadkę. Przerażające nagranie w sieci
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany