Gwiazdor "M jak miłość" i "Na Wspólnej" to SOBOWTÓR Wojciecha Szczęsnego! Po ostatnim meczu musi mieć przekichane! [ZDJĘCIA]

2021-06-15 20:31
Wojciech Szczęsny i Mariusz Ochociński
Autor: AKPA/Instagram Wojciech Szczęsny i Mariusz Ochociński

Otwarcie Euro 2021 nie rozpoczęło się dobrze dla Polaków. Wojciech Szczęsny z każdej strony zbiera strzały za samobójczą bramkę w meczu ze Słowacją. Skala hejtu jest tak duża, że jego żona, Marina, musiała zablokować komentarze na swoim profilu na Instagramie! Tymczasem internauci dopatrzyli się niezwykłego podobieństwa między polskim bramkarzem, a Mariuszem Ochocińskim, którego doskonale znamy z seriali takich jak "Na wspólnej" czy "M jak miłość". Panowie wyglądają jak bliźniacy! Zobaczcie zdjęcia aktora w galerii zdjęć niżej. Podobieństwo jest uderzające!

Mariusz Ochociński i Wojciech Szczęsny wyglądają, jak bracia! Niestety, po nieszczęsnym meczu ze Słowacją aktora mogą spotkać nie lada przykrości, gdy ktoś pomyli go z naszym bramkarzem. Internauci dopatrzyli się niesamowitego podobieństwa między nimi. Mają nie tylko podobne rysy twarzy i włosy, ale są także w podobnym wieku. 

Mariusz Ochociński wygląda jak Wojciech Szczęsny. Kim jest gwiazdor "M jak miłość" i "Na wspólnej"

Wojciech Szczęsny wraz z polską reprezentacją przebywają właśnie na Euro 2021. Zgrupowanie nie rozpoczęło się dla nich dobrze, a po przegranej ze Słowacją, wielu nie daje żadnych szans naszym na zwycięstwo w dwóch kolejnych meczach. Okazuje się, że polski piłkarz ma sobowtóra i to całkiem znanego! 

Mariusz Ochociński w "Na Wspólnej" wciela się w rolę Michela. Doskonale znają go także widzowie produkcji takich, jak "M jak miłość", "Pułapka", czy pakt "Pakt". Panowie mają niemal identyczne rysy twarzy i fryzury. W dodatku Wojciech Szczęsny urodził się w 1990 roku, a Mariusz Ochociński rok później! 

Zobaczcie niżej galerię ze zdjęciami Mariusza Ochocińskiego i dajcie nam znać, czy też widzicie podobieństwo!

NIE PRZEGAP: O świcie Katarzyna Dowbor niespodziewanie zajechała pod dom bohaterów "Nasz nowy dom". Była wstrząśnięta tym, co zobaczyła!

NIE PRZEGAP: W trakcie lockdownu Gosia Andrzejewicz SPORO przytyła! Na widok tego, jak wygląda teraz, PADNIECIE!

Polska wyjdzie z grupy na Euro 2021? My już wiemy! Najlepsi obstawiacze wytypowali dla nas wyniki meczów [WIDEO].

QUIZ. "M jak miłość", "Klan" czy "Na wspólnej"? W którym z nich występowała TA postać?

Pytanie 1 z 15
Na rozgrzewkę i dobre rozpoczęcie: Rysio, parający się fachem taksówkarza, występował w serialu:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE