Ranczo: Bogdan Kalus trafił do szpitala

i

Autor: AKPA Ranczo: Bogdan Kalus trafił do szpitala

Gwiazdor "Rancza" trafił do szpitala! Podłączyli go do specjalnej aparatury!

2022-06-26 9:38

Bogdan Kalus (57 l.) znany m. in. z roli Hadziuka w serialu "Ranczo" trafił do szpitala. Do sieci trafiło zdjęcie, na którym widać, że aktor jest podłączony do specjalnej aparatury ułatwiającej oddychanie. W tle widzimy też kroplówkę. Co się stało i w jakim jest stanie?

Bogdan Kalus ma na swoim koncie wiele ról, jednak największą popularność przyniósł mu serial "Ranczo". Aktor świętował niedawno 57. urodziny na planie kolejnego, kostiumowego projektu. Jednak ostatnie jego zdjęcie, które trafiło do sieci mocno zaniepokoiło wielu jego fanów. Bogdan Kalus wyznał, że od trzech dni przebywa w klinice.

Gwiazdor "Rancza" nie zdradził jednak, co się dzieje, a pytania wielu zaniepokojonych fanów zostawił bez odpowiedzi. Co ciekawe, klinika, w której przebywa, jest bardzo popularna wśród gwiazd TVP. Z jej usług korzystała m. in. prezenterka Izabella Krzan, a lekarze z tej kliniki bardzo często są ekspertami w programie "Pytanie na śniadanie".

Nic dziwnego, że jeden z fanów aktora napisał, że całość wygląda, jak zwykła akcja promocyjna. Na ten wpis Bogdan Kalus postanowił odpowiedzieć. 

- To nie sponsoring, tylko wdzięczność - napisał Bogdan Kalus.

Zobaczcie jego zdjęcie ze szpitala niżej.

Sonda
Lubiłeś/aś oglądać "Ranczo"?
Groby aktorów seriali Ranczo, Miodowe lata, Ekstradycja i Matki żony i kochanki. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE