Chłopaki do wzięcia: Daniel o śmierci ukochanej

i

Autor: Facebook Chłopaki do wzięcia: Daniel o śmierci ukochanej

Ukochana bohatera "Chłopaków do wzięcia" nie żyje. Daniel nie mógł powstrzymać łez

2022-06-25 14:47

Jednym z bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia" jest Daniel, który teraz zdobył się na niezwykłą szczerość i wyznał, dlaczego tak naprawdę jest sam. Mężczyzna wiązał ogromne nadzieję na wspólną przyszłość z kobietą, która była miłością jego życia. Jak się okazuje jego ukochana zginęła w tragicznym wypadku, a Daniel bardzo długo nie mógł się pozbierać. Widać, że wciąż przeżywa jej śmierć. "Jak gadam o tym, to płakać mi się chce" - wyznaje załamany Daniel.

Daniel zgłosił się do programu "Chłopaki do wzięcia" i na oczach kamer poszukuje kobiety, z którą ułoży sobie życie i założy rodzinę. Mężczyzna mieszka w - delikatnie mówiąc - nie najlepszych warunkach. Jest jednak gotowy na wielkie zmiany, które wiążą się z pojawieniem w jego życiu kobiety. 

Nie siedzi jednak bezczynnie i ma też swoje plany co do remontu domu. Planuje w końcu urządzić w nim łazienkę, bez której - jak zapewnia - radzi sobie świetnie. 

Okazuje się, że przyczyną niebytu, w jakim bardzo długo tkwił Daniel jest tragedia, której doświadczył. Mężczyzna przyznał, że kilka lat temu jego ukochana zginęła w tragicznym wypadku, a wtedy jego świat legł w gruzach. Widać, że temat śmierci ukochanej, mimo upływu czasu, nadal jest dla niego bardzo bolesną kwestią.

- Inaczej się żyje i świat jest inny. A tak to, co z tego... Nic z tego. (...) Ciężko mi było zapomnieć o niej. Jak gadam o tym, to płakać mi się chce. (...) Jakoś trzeba pogodzić się z tym losem (...) Jakby wypadku nie było, to może wszystko byłoby dobrze i by się ułożyło w życiu (...) A tak to... trudno się mówi - powiedział załamany Daniel.

Mężczyzna przyznaje, że marzy o założeniu rodziny. Bardzo chciałby mieć dzieci. 

Całe jego wyznanie zobaczycie w niedzielę 26 czerwca o 21:30 na antenie Polsat Play.

Sonda
Lubisz program "Chłopaki do wzięcia"?
Najlepszy Koncert Świata w Warszawie. Zobacz kto wystąpił
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE