Madonna nie przestaje szokować

i

Autor: Twitter Madonna nie przestaje szokować

Na oczach milionów lizała jej krocze, potem zaczęły się całować! 63-letnia Madonna nie przestaje szokować (WIDEO)

2022-06-25 8:39

63-letnia Madonna nie przestaje szokować. Wyjątkowo szerokim echem w mediach na całym świecie odbija się właśnie jej czwartkowy występ podczas NYC Pride Weekend. Piosenkarka zaśpiewała swój hit "Hang out" w duecie z raperką Tokischą, która na scenie uklęknęła przed Madonną i lizała jej krocze. Potem obie zaczęły się całować. Nagranie, które trafiło do sieci, jest prawdziwą sensacją.

Choć Madonna ma już 63 lata, to nadal jest niekwestionowaną królową popu i dba o to, by o niej nie zapomniano, dostarczając mediom kolejnych skandali. Na jej koncertach wciąż są gigantyczne tłumy, tak było też w trakcie jej ostatniego, czwartkowego występu. Piosenkarka zaprosiła do wykonania jednej ze swoich piosenek 26-letnią raperkę Tokischę. 

Na nagraniu, które podbija media społecznościowe, widzimy, jak 26-latka klęka przed Madonną i zaczyna lizać jej kroczę. Chwilę potem wstała i obie piosenkarki zaczęły namiętnie się całować. Cała ta sytuacja miała być gestem wsparcia dla społeczności LGBT+.

63-latka pojawiła się na scenie w wyjątkowo krótkich spodenkach, a jej młodsza koleżanka świeciła na scenie jędrnymi pośladkami. Co ciekawe, publiczność bardzo entuzjastycznie zareagowała na ich performance.

Zobaczcie niżej nagranie tej sytuacji. Jak ją oceniacie? Piszcie w komentarzach!

Sonda
Czy chcesz, by w Polsce zalegalizowano śluby par homoseksualnych?
Być jak Madonna - Kamila Boruta wciela się w ikonę popkultury
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE