Na widok SEDESU VERSACE padliśmy! Tak mieszka Dagmara Kaźmierska [ZDJĘCIA]

i

Autor: Instagram Na widok SEDESU VERSACE padliśmy! Tak mieszka Dagmara Kaźmierska [ZDJĘCIA]

Na widok SEDESU VERSACE padliśmy! Tak mieszka Dagmara Kaźmierska: złoto, przepych i luksusy [ZDJĘCIA]

2022-06-25 11:01

Dagmara Kaźmierska, znana z programu "Królowe życia", nigdy nie ukrywała swojej słabości do przepychu i luksusu. Celebrytka jest też wierną fanką marki Versace, która stanowi sporą część wyposażenia nie tylko jej garderoby, ale także domowych akcesoriów. Logo tej marki zobaczyliśmy nawet na jej sedesie. Internauci nabijają się z niego pisząc, że to "Versracze"... Zobaczcie zdjęcia.

Za sprawą programu "Królowe życia" Dagmara Kaźmierska zyskała ogromną sławę i rzeszę oddanych fanów. Dziś jej profil na Instagramie śledzi ponad 1,1 miliona osób, a na konto celebrytki, z tytułu licznych współprac reklamowych, wpływają coraz to większe honoraria.

Jednak droga do jej bogactwa nie była łatwa, bo "królowa życia" ma swoim koncie wyrok za sutenerstwo i jest odpowiedzialna za krzywdę wielu kobiet...

Dagmara Kaźmierska chętnie chwali się swoim luksusowym życiem nie tylko w programie, ale także w mediach społecznościowych. Dzięki temu możemy podejrzeć, jak wygląda jej apartament, który zlokalizowany jest w miejscowości Kłodzko.  W mieszkaniu celebrytki aż roi się od złotych i przyciągających wzrok dodatków. 

Kaźmierska postawiła na połączenie stylu glamour z barokiem. Celebrytka ma skłonność do przedmiotów, które mają gigantyczne i widoczne z wielu metrów loga znanych, ekskluzywnych marek. Szczególną uwagę zwraca logo Versace na jej sedesie i bursztynowe umywalki. 

Zobaczcie na zdjęciach niżej, jak mieszka Dagmara Kaźmierska. Czad czy raczej obciach? Piszcie w komentarzach!

Sonda
Sedes Versace: hit czy obciach?
Królowe życia: Dagmara ze łzami w oczach odprowadza przyjaciela do ośrodka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE