Maciej Musiał i Miss Polski 2018 są parą! Ich tajemnica wyszła na jaw

2019-09-16 3:35

Maciej Musiał (24 l.), któremu największą popularność przyniosła rola Tomka Boskiego w serialu TVP 2 „Rodzinka.pl”, jest zakochany. I nikogo to nie dziwi, gdy patrzy się na piękną wybrankę młodego aktora. Jest nią prześliczna Olga Buława (28 l.), Miss Polski 2018.

Te zdjęcia odbierają wszelkie nadzieje fankom podkochującym się w przystojnym Maćku. Nie ma wątpliwości, że Musiał i Buława są w sobie zakochani. Celebryci wpatrzeni w siebie, uśmiechnięci i nieustannie wymieniający czułe gesty, cały czas trzymali się za ręce, gdy podążali do kościoła NMP Matki Miłosierdzia na warszawskich Stegnach. Widać, że doskonale czują się w swoim towarzystwie i mają się ku sobie. „Super Express” dowiedział się, że Maciek i Olga spotykają się już od kilku miesięcy. W rozmowie z nami aktor nie chciał jednak snuć planów na odległą przyszłość, by nie zapeszać.

– Nie komentuję życia osobistego – powiedział jedynie, ale nie zaprzeczył, że z Buławą łączy go coś więcej niż sympatia.

Wybranka gwiazdora jest nie tylko najpiękniejszą Polką, ale również stewardessą w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Trzymamy kciuki za tę miłość.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE