30-lecie Polsatu

Gwiazdy Polsatu, których już z nami nie ma. Ich śmierć wstrząsnęła Polakami

2022-12-06 15:50

Telewizja Polsat świętuje 30 lat nadawania. Na przestrzeni tak długiego czasu doszło do wielu zmian personalnych. Niestety, część z nich była spowodowana śmiercią. W ciągu tych trzech dekad odeszło od nas naprawdę wielu wspaniałych artystów, którzy byli związani z tą stacją. Część z nich zmarła w tragicznych okolicznościach, które wstrząsnęły milionami Polaków.

We wtorek, 6 grudnia, w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie odbędzie się Wielka Gala Jubileuszowa z okazji 30-lecia Telewizji Polsat. W wydarzeniu wezmą udział największe gwiazdy i przyjaciele stacji. Na scenie pojawią się m.in. Muniek Staszczyk, Ralph Kaminski, Igor Herbut, Maryla Rodowicz, Doda, Enej, Maciej Maleńczuk, Golec uOrkiestra, Organek, Dawid Kwiatkowski, Kortez, Lady Pank, Krzysztof Zalewski, Monika Brodka i wielu innych artystów.

Gwiazdy telewizji Polsat, których już z nami nie ma

Warto jednak pamiętać o tych, którzy przez lata współpracowali ze stacją i byli jej największymi gwiazdami, a których niestety nie ma już wśród nas. Niżej znajdziecie galerię ze zdjęciami artystów, nad których śmiercią ubolewali ludzie z całego kraju. Życie części z nich zostało brutalnie i przedwcześnie zakończone. W 2003 widzami wstrząsnęła śmierć odtwórcy głównej roli w uwielbianym niegdyś serialu "Adam i Ewa". Waldemar Goszcz zmarł w tragicznym wypadku samochodowym, w którym uczestniczył razem z Radosławem Pazurą. Temu drugiemu cudem udało się przeżyć, a powrót do pełnej sprawności zajął mu wiele lat.

Jedną z najdłuższych produkcji Polsatu, był "Świat według Kiepskich", który emitowano przez 23 lata. Na przestrzeni lat zmarło wielu aktorów, którzy grali w tym serialu. Po śmierci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa, widzowie zastanawiali się, czy jest sens dalej kontynuować serial. Wielu internautów pisało, że nie wyobraża sobie kolejnych odcinków bez kultowego Boczka i Paździocha. Bardzo barwnymi postaciami w "Świecie według Kiepskich" były też babka Kiepska, w którą wcielała się Krystyna Feldman i Malinowska odrywana przez Zofię Czerwińską.

Zobaczcie wszystkich artystów, którzy dołożyli swoją cegiełkę do sukcesu telewizji Polsat, a których już z nami nie ma.

Sonda
Oglądasz Polsat News?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE