Gwiazdy uciekły na święta z Polski

i

Autor: Instagram/Małgorzata Kożuchowska; Instagram/Ewa Kasprzyk Gwiazdy uciekły na święta z Polski

Święta na bogato

Gwiazdy uciekły w święta za granicę. Kasprzyk zamiast karpia zajadała się... tostem

2022-12-26 17:11

Większość z nas Święta Bożego Narodzenia spędza w swoich rodzinnych domach i zajada się wigilijnymi potrawami. Są jednak gwiazdy, które ten magiczny czas postanowiły spędzić zupełnie inaczej. Monika Olejnik (66 l.) czy Ewa Kasprzyk (65 l.) poleciały do słonecznej Hiszpanii. Natomiast Tomasz Kammel (51 l.) i Małgorzata Kożuchowska (51 l.) wyruszyli w mroźne Alpy. Zobaczcie zdjęcia.

Kiedy w Polsce z powodu braku śniegu mamy mało świąteczny klimat, spora część gwiazd postanowiła Wigilię spędzić za granicą. Monika Olejnik wybrała piękną Walencję, po której porusza się rowerem. Ewa Kasprzyk zamiast karpiem, zajadała się tostem, na tarasie domu w słonecznej Andaluzji. Joanna Koroniewska (44 l.) i Maciej Dowbor (44 l.) wraz z dziećmi również wybrali Hiszpanię. Zatrzymali się natomiast w swoim pięknym domu, który kupili na Półwyspie Iberyjskim.

Jednak nie wszyscy zdecydowali się na ciepłe kierunki. Z dodatnich temperatur zrezygnowała natomiast Małgorzata Kożuchowska.  Ona to urodzona narciarka i wybrała się w Alpy. – Spalamy świąteczne kalorie! Bo w zdrowym ciele... – napisała pod zdjęciem, na którym pozowała w stroju narciarskim.

Zobaczcie naszą galerię zdjęć, w której zdradzimy gdzie święta spędził m.in Tomasz Kammel oraz inne gwiazdy.