Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili willę w Hiszpanii - jak się prezentuje?

i

Autor: AKPA Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili willę w Hiszpanii - jak się prezentuje?

Koroniewska i Dowbor kupili willę w Hiszpanii. Ale luksusy! MAMY ZDJĘCIA

2022-07-19 17:00

Tacy to pożyją! Joanna Koroniewska (44 l.) i Maciej Dowbor (43 l.) remontują właśnie swój nowy apartament w stolicy. A tymczasem w wielkiej tajemnicy od roku szykowali sobie drugie gniazdko – prawdziwą willę w Hiszpanii. Elegancki salon z kominkiem i ogromny taras to dopiero początek atrakcji.

„Czasem najbardziej szalony pomysł okazuje się najlepszą decyzją w twoim życiu” - tak Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor podpisali filmik, na którym z szerokimi uśmiechami na ustach oprowadzili swoich fanów po nowym domu. Jak dodali, to nowy rozdział w ich życiu. Do tej pory ukrywali, że urządzają się za granicą, a ale od dwóch tygodni w pocie czoła zwozili do Hiszpanii sporą część swojego dobytku, by w końcu tam zamieszkać.

NIE PRZEGAP: Dowbor i Koroniewska WYDALI MAJĄTEK na nowe mieszkanie. Ta kwota zwala z nóg! SZCZEGÓŁY TYLKO U NAS

Z tarasu piętrowego domu w Hiszpanii rozpościera się widok na morze, a w ogrodzie rosną palmy. Para nie ujawnia, ile miesięcy w roku zamierza spędzać w nowym domu, ale na ich miejscu najchętniej byśmy stamtąd nie wyjeżdżali.

Zobaczcie, jak wygląda hiszpański dom Koroniewskiej i Dowbora:

Córka posłanki PiS zadomowiła się na Bali i jest zwolenniczką poligamii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE