Emilian Kaminski

i

Autor: Gałązka/AKPA Emilian Kaminski

Aktorka zdradziła szczegóły

Emilian Kamiński nie żyje. Kilka tygodni temu był na planie "M jak miłość"

2022-12-26 14:01

Emilian Kamiński zmarł 26 grudnia. Aktor w ostatnich tygodniach ciężko chorował. Okazuje się, że jeszcze kilka tygodni temu był na planie swojego ukochanego serialu "M jak miłość". Michalina Sosna (33 l.) pokazała ich wspólne zdjęcie i zamieściła poruszający wpis. - Uradowało nas to niespodziewane spotkanie - napisała.

"Dziś o godzinie 7.30, po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Emilian Kamiński, twórca i dyrektor Teatru Kamienica, aktor i reżyser. Odszedł przy rodzinie, w swoim domu w Józefowie. Nie ma słów, które potrafiłyby wyrazić smutek i żal pozostawiony w naszych sercach… Pogrążeni w cierpieniu. Rodzina i Pracownicy teatru" - poinformowano na oficjalnym profilu Teatru Kamienica.

Aktor pozostawił w żałobie żonę Justynę Sieńczyłło oraz troje dzieci, Natalię, Kajetana i Cypriana. Śmierć Emiliana Kamińskiego z pewnością również bardzo przeżywają jego fani. W końcu chętnie oglądali go m.in. w serialu "M jak miłość", w którym przez lata wcielał się w Wojciecha Marszałka, ojca Magdy, którą gra Anna Mucha.

Jak się okazuje aktor jeszcze kilka tygodni temu był na planie "M jak miłość.

"Panie Emilianie… jako pierwszy dał mi Pan szansę rozwijać się aktorsko na deskach Teatru Kamienica. Nie mogłam trafić lepiej! Pamiętam nasze pierwsze spotkanie i pracę nad spektaklem „Porwanie Sabinek”. Poznałam Wybitnego Aktora, Fantastycznego Reżysera, Założyciela i Dyrektora teatru, ale przede wszystkim Człowieka, na którego pomoc zawsze można było liczyć" - napisała Michalina Sosna.

"Ostatni raz widzieliśmy się kilka tygodni temu na planie "M jak miłość". Uradowało nas to niespodziewane spotkanie! Jak zawsze gościł na Pana twarzy szeroki uśmiech i epatowała ta niesamowita siła. Takiego Pana zapamiętam. Niech Pan spoczywa w pokoju" - napisała.

Emilian Kaminski

i

Autor: Instagram/michalina_sosna Emilian Kaminski
Emilian Kaminski M jak Miłość

i

Autor: Instagram/Katarzyna Cichopek Emilian Kaminski M jak Miłość
Nasi Partnerzy polecają