Oczu nie można oderwać

Harce Małgorzaty Sochy nad Bałtykiem. Ale ciało! Gwiazda "Przyjaciółek" rozprasza wczasowiczów

2023-07-10 5:30

Lato w pełni. O tej porze roku w Polsce też mamy tropiki, więc nie ma co latać do ciepłych krajów. Taką zasadę wyznaje Małgorzata Socha (43 l.), która wraz z rodziną wybrała się na wypoczynek do Chałup. Gwiazda wystawiała swoje boskie ciało do słońca, a także oddawała się harcom z dziećmi.

Gwiazda „Przyjaciółek” jak co roku postawiła na rodzinne wakacje nad Bałtykiem. Zabrała ukochanego męża Krzysztofa (46 l.) i trójkę dzieci na Półwysep Helski. Małgorzata Socha nie tylko zażywała kąpieli słonecznych wygrzewając się na słońcu, ale także brała czynny udział w zabawach ze swoimi pociechami. Postanowiła też oddzielić się od wiatru i innych plażowiczów parawanem, ale mimo to wczasowicze i tak mieli na co popatrzeć.

Harce Małgorzaty Sochy na plaży

Aktorka nieustanie biegała za dziećmi, baraszkując z nimi na piasku oraz grając w gry czy mocząc stopy w morzu. Czarny, dobrze skrojony kostium podkreślał atuty jej kobiecości. - Widać, że Małgosia jest szczęśliwa. Doskonale bawiła się ze swoimi dziećmi, pilnując razem z mężem ich bezpieczeństwa, a wspólne zabawy sprawiały im wiele radości. Uśmiech nie schodził z twarzy całej rodzinki - opowiada „Super Expressowi” jeden z plażowiczów.

W galerii cała relacja z tego jak Małgorzata Socha spędza urlop

Małgorzata Socha o pracy na planie serialu w czasie pandemii
Sonda
Lubisz Małgorzatę Sochę?
Listen on Spreaker.