Ale ma brzuch!

Półnaga Małgorzata Socha zachwyca na plaży. Aż zaczepił ją przystojniak [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2022-08-09 4:55

Małgorzata Socha (42 l.), korzystając z przerwy na planie „Przyjaciółek”, po raz kolejny tego lata zawitała nad nasze morze. Gwiazda seriali wypoczywa na plaży w gronie samych dziewczyn. Ale do Bałtyku nie wchodziła… Aktorka wolała smażyć swoje ciało. Zobaczcie w naszej galerii, jak się prezentuje!

Małgorzata Socha ma wyjątkowo pracowite wakacje. Gwiazda pracuje tego lata na planach kilku produkcji jednocześnie, a w międzyczasie nagrywa też kolejne spoty reklamowe. Ale gdy tylko w jej grafiku pojawiło się kilka wolnych dni, znów popędziła nad ukochany Bałtyk.

NIE PRZEGAP: Patrycja Markowska TOPLESS przy synu. Gwiazda śpi w przyczepie [ZDJĘCIA]

Tym razem był to typowo babski wypad. Aktorka pojawiła się na plaży z dwiema przyjaciółkami i swoimi dwiema córeczkami. Najpierw rozstawiły parawan, a później Małgosia nadmuchała dla dziewczynek gumową deskę do pływania. Gdy Zosia (9 l.) i Basia (5 l.) weszły do wody, zerkała na nie, ale sama nie zanurzyła nawet paluszka. Zamiast tego wolała się opalać. A żeby babski wypad taki właśnie pozostał, to nawet gdy Soszkę zaczepił przystojny znajomy, zamieniła z nim zaledwie kilka zdań i za chwilę wróciła do przyjaciółek i córek.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Małgorzata Socha prezentowała się na plaży:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany