Hejt na Gromee i Meijera po półfinale Eurowizji 2018. Padły poważne oskarżenia

2018-05-11 11:45
Eurowizja 2018 Gromee i Lukas Meijer
Autor: East News

Za nami drugi półfinał Eurowizji 2018 z udziałem Polski. Niestety nasi reprezentanci nie awansowali do finału. Fani konkursu nie kryli rozczarowania. Najwięcej uwag pojawiło się pod adresem szwedzkiego wokalisty Lukasa Meijera.

Gromee i Lukas Meijer reprezentowali Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji 2018. Nasi reprezentanci wystąpili w drugim półfinale z numerem 11  i (choć byli typowani na zwycięzców) nie awansowali do koncertu finałowego. W sieci zawrzało. Internauci zarzucają muzykom, że się nie popisali, a Lukas Meijer fałszował i zrezygnował z wysokich dźwięków. Być może wykonawców zjadła trema lub mieli problemy techniczne. Efekt końcowy nie był zadowalający. Występ Polaków wymownym milczeniem "skomentował" Artur Orzech.

O tym, że wysłanie radiowego hitu na konkurs pełen oryginalnych osobowości nie było dobrym pomysłem przekonaliśmy się w momencie ogłoszenia wyników. Gromee i Lukas Meijer nie awasowali do finału Eurowizji 2018. Dziś pozostaje już tylko trzymać kciuki, że za rok pójdzie nam zdecydowanie lepiej.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Eurowizja 2018 - 2. półfinał z udziałem Polski. Zapis relacji na żywo

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE