Henio z Chłopaków do wzięcia przerywa milczenie. Odpowiada na oskarżenia o traktowaniu nowej narzeczonej

i

Autor: Facebbok/Chłopaki do wzięcia

Czytają Wasze komentarze!

Henio z "Chłopaków do wzięcia" przerywa milczenie. Odpowiada na oskarżenia o traktowaniu nowej narzeczonej

2022-11-09 7:30

Związek Henia i Marysia z "Chłopaków do wzięcia" budzi wiele emocji widzów. Emerytowany rolnik długo nie mógł znaleźć swojej drugiej połówki. Kiedy w jego życiu pojawiła się pracowita Maria, nie miał żadnych wątpliwości, że chce z nią spędzić resztę życia. Fani show szybko zwrócili jednak uwagę na to, jak mężczyzna traktuje nową partnerkę. Zarzucili mu, że spycha na nią obowiązki i wykorzystuje ją jako pomoc domową! W końcu głos zabrał sam zainteresowany. Miał kilka cierpkich wniosków, jak i przyznał, że razem z Marysią czytają komentarze widzów.

Henio z "Chłopaków do wzięcia" broni się przed oskarżeniami o wykorzystywanie Marysi. "Czytała, żeby brała nogi za pas i spi****lała"

Henio z "Chłopaków do wzięcia" długo nie mógł znaleźć swojej wymarzonej kandydatki na partnerkę. Wszystko zmieniło się, kiedy poznał zaradną Marysię. Ona z kolei szybko polubiła styl życia, jaki prowadzi rolnik. Energicznie zakasała rękawy i zaczęła pomagać lubemu w prowadzeniu gospodarstwa rolnego. To właśnie rozsierdziło fanów programu, którzy zaczęli atakować Henia.

Zdaniem widzów mężczyzna wykorzystuje pracowitość Marysi i nie docenia jej wkładu w codzienne obowiązki. Sugerowali kobiecie, aby natychmiast uciekała! Okazuje się, że takie komentarze dotarły i do samej zainteresowanej.

Przyznał to sam Henio, który w ostatnim odcinku "Chłopaków do wzięcia" otwarcie mówił o przykrych dla niego uwagach od widzów. Jak je skomentował?

Myślą ludzie, że ja ją tu po prostu zaganiam do pracy, a przecież ja jej nie zaganiam. Ona sama od siebie pracuje. Tam czytała te (komentarze), żeby brała nogi za pas i spi****lała czy coś. Tak ludzie tam mówili - podkreślał. I co Wy na to?

W programie "Rolnik szuka żony" nie brakowało dramatycznych momentów, a nawet... śmierci. Zobaczcie więcej w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy uważasz, że Henio i Marysia z "Chłopaków do wzięcia" pasują do siebie?
Rolnik szuka żony 7. Porażki miłosne i wielka nadzieja na szczęśliwy związek
Nasi Partnerzy polecają