HOTEL 52, odcinek 75. ANDRZEJ pije z tęsknoty za Iwoną i ma ROMANS z BEATĄ?

2012-11-04 16:05

HOTEL 52 odc. 75 w czwartek, 8.11.2012, o godz. 21 w telewizji Polsat. Andrzej Wysocki (Marek Bukowski) nie radzi sobie z nieobecnością Iwony (Magdalena Cielecka). Topi smutek w alkoholu. Z tego powodu o mały włos doszłoby do skandalu. Nietrzeźwy zjawia się w hotelu, by - jak obiecał Natalii (Laura Samojłowicz) - przywitać ekipę telewizyjną. Na szczęście Beacie (Ada Fijał) udaje się go przekonać, że to zły pomysł i odwieźć do domu.

HOTEL 52 ONLINE - wszystkie ODCINKI 6 sezonu ONLINE ZA DARMO >>>

 

Oczywiście główna plotkarka Lucy (Lucyna Malec) zaczyna rozgłaszać, że Andrzej ma romans z byłą żoną i... może w tym być źdźbło prawdy.

Tymczasem w hotelu zjawia się Vicent Kozłowski (Marcin Przybylski), który w restauracji hotelowej ma realizować swój program kulinarny "Gotowanie jest jak seks". Okazuje się, że to znajomy szefa kuchni Leszka (Jakub Wieczorek).

HOTEL 52 - więcej o serialu >>>

Nie widzieli się wiele lat, ale Leszek wciąż chowa do niego urazę i nie zamierza wyciągać ręki na zgodę. Więcej, w odwecie skutecznie przeszkodzi w nagraniu programu, co ściągnie na Hotel 52 masę kłopotów. Sytuację będzie musiał ratować Artur (Krzysztof Kwiatkowski).

Podczas przerwy w nagraniach Łukasz (Maciej Musiał) staje przed kamerą i zaczyna się wygłupiać. Nie wie, że kamera rejestruje jego popisy, które są całkiem udane. Czyżby chłopaka czekała kariera showmena?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE