Hubert Urbański zdradził ile zarobił na Milionerach i "kotletach"

2021-11-26 11:29
Hubert Urbański jest milionerem
Autor: Akpa Hubert Urbański jest milionerem

Dzięki programowi "Milionerzy" Hubert Urbański (55 l.) sam dorobił się milionów. Gwiazdor TVN bez ogródek wyznał, że jest bogaczem. Co więcej, zdradził, że ciągle jest rozchwytywany przez wiele firm, które płacą mu ogromne pieniądze za poprowadzenie konferencji. Dziennikarz podał konkretne stawki. Będziecie w szoku.

Hubert Urbański, to bez wątpienia jedna z największych gwiazd TVN. Gwiazdor w roli prowadzącego "Milionerów" zadebiutował w 1999 roku i od razu rozkochał w sobie widzów. Program prowadzi łącznie dziesięć lat, bowiem telewizja robiła dwie kilkuletnie przerwy. Okazuje się, że dzięki teleturniejowi Urbański dorobił się ogromnych pieniędzy. Na pytanie "Czy Hubert Urbański może powiedzieć o sobie, że jest milionerem?", odpowiedział bez ogródek. - Mogę tak o sobie powiedzieć. Oczywiście, że tak. Mam to szczęście, że dobrze zarabiałem, że zarobiłem dużo pieniędzy w życiu i mam nadzieję, że nie powiedziałem ostatniego słowa jeszcze - powiedział w wywiadzie dla "Duży w Maluchu". Za jeden sezon „Milionerów” mogło to być średnio nawet 250 tys. zł.

"Milionerzy", to nie jedyne źródło utrzymania Huberta. Dziennikarza jest również konferansjerem i jak się okazuje nawet z powodu pandemii nie zmienił swoich stawek. - To są np. podsumowania roku, rozpoczęcia, wręczania nagród itd. Po pandemii nie podniosłem swoich stawek i wydaje mi się, że dobrze zrobiłem, bo ja mam dobrą stawkę, od wielu lat i się jej trzymam i to procentuje. Dużo pracuję i mam dużo propozycji pracy - zdradził. Okazuje się, że za kilka godzi pracy, na jego konto wpływa kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. - Zgadza się, poprowadzenie eventu waha się od 15 do 20 tys. Rzeczywiście jeżeli to przeliczyć na roboczogodziny, to są to szokujące stawki. To jest przywilej użyczenia wizerunku - dodał dumnie.

ZOBACZ: Kinga Rusin idzie na wojnę z Anną Popek. Gwiazda TVP miażdży dziennikarkę

Sonda
Milionerzy. Znałeś/łaś poprawną odpowiedź na to pytanie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE