Ibiszowie znowu razem - ZESZLI SIĘ w Polsacie

2012-08-21 4:30

To się nazywa powrót! Krzysztof Ibisz (47 l.) kończy tułaczkę i wraca do głównego kanału Polsatu. W dodatku jego partnerką będzie pierwsza żona - Anna Zajdler-Ibisz (36 l.). Razem poprowadzą nową telewizję śniadaniową.

Długo kazał na siebie czekać ulubieniec milionów Polek. Krzysztof Ibisz wreszcie powrócił! Od września zostanie gospodarzem programu "Weekend z Polsatem". Partnerować mu będzie jego pierwsza żona Anna Zajdler-Ibisz (36 l.). Prezenter rozwiódł się z nią w 2004 r. po 6 wspólnych latach. Śniadaniówka ma zastąpić program "Się kręci na żywo", który po wakacjach spadnie z anteny.

Powrót na wizję będzie dla Ibisza niezwykle opłacalny. Mówi się o kontrakcie rzędu nawet 20 tys. zł miesięcznie. Program bowiem ma konkurować z innymi stacjami telewizyjnymi i zapewnić w weekendowe przedpołudnia dominację Polsatu. Jeszcze rok temu wydawało się, że Krzysztof będzie skazany na telewizyjny niebyt. Teleturniej "Milion od zaraz", którego był gospodarzem, zniknął z ekranów telewizorów ledwie po 5 odcinkach. Ibisz jednak nie rozstał się ze stacją. Czekał wiernie na swoją szansę i - jak widać - opłaciło się.

- Nie jest tajemnicą, że ostatnie sukcesy dyrektor programowej Niny Terentiew wzmocniły pozycję jej pupili. Mówi się nawet, że tylko patrzeć, jak do łask wróci Katarzyna Cichopek (30 l.), a to dla Zajdlerowej niestety nie najlepszy scenariusz - mówi nam osoba z Polsatu.