Ich Troje zmienia wokalistkę - Jeanette Vik już nie śpiewa w zespole. Miała problem z językiem polskim!

2011-06-09 16:25

Po tym, jak Ania Wiśniewska (34 l.) odeszła od Ich Troje i rozstała się z Michałem Wiśniewskim (39 l.), zespół musiał znaleźć sobie nową wokalistkę. Michał wraz z Jackiem Łągwą (42 l.) wybrali w drodze castingu pochodzącą z Norwegii Jeanette Vik (24 l.). Piosenkarka jednak nie zabawiła zbyt długo w szeregach muzycznej grupy. Dlaczego? ZA SŁABO ZNA JĘZYK POLSKI!

Wiśniewski miał ostatnio kolejny twardy orzech do zgryzienia. Znów potrzebował wokalistki, bo Jeanette Vik podziękował za współpracę. 

"Niestety okazało się, że pomimo ogromu pracy jaki Jeanette włożyła w naukę języka, efekt końcowy nie jest na tyle dobry aby można go było z czystym sumieniem i bez kompromisów pokazać światu. Po raz kolejny okazało się, że nasza ojczysta mowa jest bardziej skomplikowana niż konstrukcja promu kosmicznego" - czytamy słowa Jacka Łągwy w oficjalnym komunikacie.

Patrz też: Michał Wiśniewski rozwiódł się po raz trzeci!

"Ze smutkiem musieliśmy podjąć decyzję o zakończeniu współpracy z Jeanette. To co jeszcze pół roku temu wydawało się proste i do zrobienia, niestety pokonało nas w pierwszym starciu. Jest nam tym bardziej przykro, bo Jeanette jest naprawdę niezwykle uzdolnioną i przesympatyczną osobą. Jesteśmy obaj z Michałem przekonani, że ma przed sobą wspaniałą przyszłość artystyczną i jeszcze na pewno o niej usłyszymy. Życzymy jej wielu sukcesów i żałując, że była z nami tak krótko nie mówimy żegnaj, lecz do zobaczenia…" - napisał na swojej stronie muzyk

Oto odpowiedź Wiśniewskiego:

"Nawet nie wiecie jak bardzo mi przykro. Ale dobro zespołu jest najważniejsze. To ja zdecydowałem, że Jeanette będzie naszą wokalistką i to ja ponoszę całą odpowiedzialność. Śpiewać z nami będzie Justyna Panfilewicz. Znacie ją z Bitwy Na Głosy. Wystąpili przed Wami Jacek, Michał i Justyna ... Coś Wam to przypomina?" - napisał Michał w społecznościowym portalu.

Pamiętacie Justynę z "Bitwy na głosy"?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE