Jest starsza

Sanah wcale nie ma 25 lat! Na jaw wyszedł jej prawdziwy wiek

2023-09-05 10:56

Sanah to obecnie obok Dawida Podsiadły największa gwiazda polskiej sceny muzycznej. Jej utwory, które sama komponuje, z miejsca stają się wielkimi hitami. W jednym z nich piosenkarka śpiewa: "Mam dziś 25 lat...". A ile lat Sanah ma naprawdę? Okazuje się, że wcale nie 25! Na jaw wyszedł prawdziwy wiek Sanah, czyli Zuzanny Grabowskiej. Artystka niedawno obchodziła urodziny.

Sanah wiek, utwory, koncerty

Sanah - mimo młodego wieku - na swoim koncie ma już bardzo dużo sukcesów. Jej utwory kochają i bardzo młodzi odbiorcy, i ci znacznie starsi. Piosenki takie jak "Melodia", Kolońska i szlugi", "Ale jazz", "Melodia" czy "Siebie zapytasz" zna chyba każdy. W zeszłym roku prawdziwą furorę zrobiły kawałki, które znalazły się na płycie "Sanah śpiewa poezyje". Na krążku znalazły się utwory takich poetów jak Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki, Adam Asnyk czy Wisława Szymborska. Muzykę do tekstów skomponowała sama Sanah. W grudniu 2022 roku artystka wydała kawałek "Najlepszy dzień w moim życiu", w którym śpiewa o swoim marzeniu - występie na stadionie. Marzenie to spełniło się w 2023 roku. - "Wymarzyłam coś na moich 5 urodzinach. Dopiero dziś, tak trochę nieśmiało, ale chciałabym spróbować zrealizować to marzenie. Nieśmiało, ale jednak… zapraszam Was na STADIONY!!!" - pisała Sanah na ucztanaducztami.pl. W piosence artystka śpiewa: "Mam dziś 25 lat". A ile naprawdę lat ma Sanah?

Ile lat ma Sanah? Urodziny piosenkarki

Okazuje się, że gdy utwór Sanah ujrzał światło dzienne, artystka faktycznie miała 25 lat. Dziś jednak może pomyśleć o zmianie tekstu swojego hitu, bo 2 września piosenkarka obchodziła swoje urodziny. Wyszło na jaw, ile lat naprawdę ma Sanah. -Mam dziś 26 lat, dziękuję Wam moi drodzy za takie piękne życzenia, filmiki, coś pięknego!!!! Jestem wzruszona. Do zobaczenia niedługo - napisała artystka, której udało się zapełnić stadiony. Ciekawe, czy teraz na koncertach Sanah będzie śpiewać: "Mam dziś 26 lat" czy zostanie przy oryginalnej wersji... A może co roku będzie zmieniać tekst? Zobacz w naszej galerii, jak zmieniła się Sanah od początku swojej kariery. 

Quiz Żony Michała Wiśniewskiego. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 15
Druga żona Michała Wiśniewskiego to:
Piotr Kupicha zachwyca się sanah. Wystąpili na jednej scenie!