Małogrzata Rozenek

i

Autor: AKPA / Kurnikowski

Tak przyszła na trening

Internauci masakrują spodnie Rozenek! "Podwiń, bo się wypi**dolisz!"

2023-02-03 22:15

Małgorzata Rozenek (45 l.) udała się na obóz zorganizowany przez team Anny Lewandowskiej (35 l.). Choć po nagraniach widać, że radzi sobie świetnie, niekoniecznie dopasowała do ćwiczeń odpowiedni strój. Fani przestrzegają: "Podwiń, bo się wypi**dolisz!". Skorzysta z rady?

Małgorzata Rozenek nie ustaje w walce o sylwetkę na miarę światowej top modelki. Celebrytka, która od września spełnia się w roli prowadzącej "Dzień dobry TVN", praktycznie każdego dnia udaje się na siłownię, by zrzucić nadmiar kalorii. I choć wydaje się, że "Perfekcyjna" nie ma już tak naprawdę czego zrzucać, przekonuje, że wszystko robi dla zdrowia. Na treningi zaczęła zabierać nawet starszych synów. Jedna z ostatnich jej wizyt na sali treningowej stała się jednak pretekstem dla internautów do zaatakowania gwiazdy. Poszło o jej spodnie.

Internauci masakrują spodnie Małgorzaty Rozenek! "Podwiń, bo się wypi**dolisz!"

Małgorzata Rozenek wyjechała na obóz Anny Lewandowskiej. Pełna zapału do ćwiczeń nie zapomniała o tym, by nawet wśród wymęczonych kobiet wypaść świetnie. Postawiła na pomarańczowy dres i zapewne wszystko byłoby w porządku, gdyby nie długie nogawki jej spodni. Internauci nie mogli na nie patrzeć.

- Spodnie do ćwiczeń? Kobieto, zęby sobie wybijesz. 

- Małgośka, podwiń te nogawki, bo się wypier*olisz!

- Ledwo chodzi w tych spodniach - zauważają.

Myślicie, że gwiazda przejęła się uwagami fanów? Z jednej strony internauci mogli mieć sporo racji, z drugiej strony nie do końca wiedzieli, jak Rozenek czuła się w takim odzieniu. W końcu celebrytka przyzwyczaiła nas już do faktu, że dla mody lubi się poświęcać, a nawet z nią eksperymentować. Najwyraźniej nie zainspirowała jednak Polek do tego rodzaju stylówki. Oby zachęciła do ćwiczeń.

Sonda
Uważasz, że Rozenek-Majdan jest za chuda?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany