Rozenek poszła na obóz Lewandowskiej i ujawnia, co się tam wyrabia. Ku***, będzie się działo

i

Autor: Baranowski/Akpa, Kurnikowski/Akpa, Instagram Rozenek poszła na obóz Lewandowskiej i ujawnia, co się tam wyrabia. "Ku***, będzie się działo"

Relacjonuje wszystko w sieci

Rozenek poszła na obóz Lewandowskiej i ujawnia, co się tam wyrabia. "Ku***, będzie się działo"

2023-02-02 12:00

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) na bieżąco relacjonuje w mediach społecznościowych przebieg swojego życia. Ostatnio jej fani mają okazję śledzić jej poczynania na... obozie Anny Lewandowskiej ((34 l.). W tej wyprawie towarzyszy jej ukochany Radosław Majdan (50 l.). Rozenek ujawnia, co się tam wyrabia! "Ku***, będzie się działo", padło. Znamy szczegóły.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zwalania tempa. I choć w telewizji jest obecna od dawna, to największą popularność dał jej udział w takich programach jak "Perfekcyjna pani domu", "Projekt Lady" czy w końcu - razem z mężem, którym jest Radosław Majdan - "Azja Express", gdzie jej słynne "nie mów do mnie teraz" okrążyło internet z prędkością światła. Teraz Rozenek znów daje o sobie znać. Celebrytka wybrała się na obóz, który organizuje Anna Lewandowska - Camp by Ann. W mediach społecznościowych relacjonuje swoje zmagania, a we wszystkim wspiera ją mąż Radek. "Zimowy obóz zaczął się już jakiś czas temu, ale z różnych względów nie mogłam tam być od początku, ale jadę teraz. Dziewczyny już są zajechane, podejrzewam", wyznała Rozenek. Poniżej szczegóły.

Rozenek poszła na obóz Lewandowskiej i ujawnia, co się tam wyrabia. "Ku***, będzie się działo"

Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, że ma pewne obawy w związku z udziałem w obozie, ale generalnie jest nastawiona entuzjastycznie. Cieszy ją bowiem wizja treningów pod okiem profesjonalistów.

"Jestem bardzo ciekawa, jak to będzie, bo na zimowym obozie nie byłam. Krążą o nim legendy, że jest bardzo wymagająco. Sam fakt biegania zimą po lesie w śniegu będzie ciężki, nie jestem do tego przyzwyczajona", powiedziała Rozenek-Majdan na relacji na Instagramie, a Radek Majdan skwitował krótko, że w sumie to jej współczuje.

Gdy Majdanowie dojechali na miejsce, Gosia stwierdziła, że jest bardzo zimno. "Ku***, czuję, że będzie się działo", stwierdziła. Nie ukrywała też, że już tęskni za ukochanymi zwierzętami i dziećmi. A przed nią trudne treningi. Myślicie, że Rozenek to wytrzyma?

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Małgorzata Rozenek i mama Roberta Lewandowskiego brylują na gali tygodnika "Piłka Nożna"

Sonda
Myślicie, że Rozenek w końcu nie wytrzyma i podczas treningów krzyknie do Lewandowskiej, by "nie mówiła do niej teraz"?
Małgorzata Rozenek uczy się mówić od nowa

Co jest w życiu NAPRAWDĘ ważne, a na co lepiej "machnąć ręką"?

Posłuchaj rad Krystyny Mirek, autorki książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają