Anna Kalczyńska, Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: AKPA

Była konkretna!

Anna Kalczyńska ocenia Rozenek-Majdan i Skórzyńskiego w DDTVN. Wymowne! "Cóż"

2022-10-29 17:34

Annę Kalczyńską (46 l.) widzowie mogą oglądać w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN" już od 8 lat. Doświadczona prezenterka pokusiła się teraz o ocenę, jak radzi sobie świeżo upieczona para gospodarzy DDTVN, Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) oraz Krzysztof Skórzyński. Ta wypowiedź wyjaśnia wszystko. Spodziewaliście się takich słów?

Anna Kalczyńska o Małgorzacie Rozenek i Krzysztofie Skórzyńskim: Małgosi bardzo zależy na tym, żeby wypaść jak najlepiej

Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Krzysztof Skórzyński w roli prowadzących poranne pasmo telewizyjne "Dzień Dobry TVN" pojawiają się już od kilku odcinków programu. Dołączenie tej dwójki do ekipy DDTVN nie przeszło bez echa - jeszcze zanim Gosia zadebiutowała na antenie stacji, krążyły plotki o wysokości jej honorarium, a także tym, jak udało jej się otrzymać wymarzoną posadę.

Teraz, kiedy efekty tych wysiłków możemy już oglądać w praktyce, nowi gospodarze DDTVN nadal budzą sporo ciekawości widzów. Podczas gdy jedni oceniają Skórzyńskiego i Rozenek jako dobraną parę na ekranie, a także chwalą postępy gwiazdy, inni nie zostawiają na niej suchej nitki. Teraz do grona "jurorów" dołączyła również Anna Kalczyńską, którą zapytano o to, jak jej zdaniem radzi sobie na antenie nowy "nabytek" TVN.

Okazuje się, że prowadzącą "Dzień Dobry TVN" od 8 lat uważa, że stacja podjęła świetną decyzję, łącząc w parę w programie nieco bardziej oswojonego z występami na żywo Krzysztofa Skórzyńskiego oraz pełną determinacji Małgorzatę Rozenek-Majdan.

- Z tego, co wiem, Małgosi bardzo zależy na tym, żeby wypaść jak najlepiej. Robi wszystko, żeby było coraz lepiej i żeby coraz lepiej się tam czuć. Na szczęście ma po swojej stronie mojego przyjaciela, Krzysztofa Skórzyńskiego, który naprawdę jest opoką i dobrym oparciem. (...) To jest tandem debiutującej Małgosi i bardzo doświadczonego Krzysztofa, więc nie mogło być lepiej - zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post Anna Kalczyńska.

Anna Kalczyńska zaznaczyła jednak, że nie ma ochoty przyznawać punktów w kategorii nowych prezenterów dekady.

- I cóż, chyba jest dobrze. Mam wrażenie, że Małgosia jest zadowolona, to chyba najważniejsze, a ja nie chcę oceniać, bo w ogóle nie chciałabym, aby ktoś mnie oceniał, więc kieruję się tą zasadą wzajemności - ucięła krótko Anna Kalczyńska.

Wygląda więc na to, że konfliktu pomiędzy paniami o czas antenowy nie ma.

Jedną z ulubionych tradycji Anny Kalczyńskiej są coroczne wakacje nad polskim morzem. Jak gwiazda prezentuje się w bikini? Zobaczcie w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Uważasz, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński sprawdzają się w roli prowadzących DDTVN?
Anna Kalczyńska w bikini błyszczy nad polskim morzem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany