Małgorzata Rozenek czule o innym mężczyźnie. Czy Radosław Majdan ma powody do zazdrości?

2022-08-26 21:59

Małgorzata Rozenek (44 l.) w roli prowadzącej porannego pasma telewizyjnego "Dzień Dobry TVN" wciąż wzbudza niemałe emocje. Mówi się o cięciach pensji innych gwiazd DDTVN, a także licznych opiniach, czy odniesie sukces i na tym polu, czy może zawiedzie fanów. Co na to sama zainteresowana? Podczas rozmowy z Marcinem Prokopem (45 l.) koncentrowała się m.in. na tym, czego może nauczyć się od swojego partnera w programie, Krzysztofa Skórzyńskiego. Wyraziła się o nim bardzo czule... Co na to Radek Majdan?

Małgorzata Rozenek czule o innym mężczyźnie. Czy Radosław Majdan ma powody do zazdrości?

i

Autor: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majden rozczula się nad Krzysztofem Skórzyńskim. "Daje mi poczucie bezpieczeństwa"

To już oficjalne - na prezentacji jesiennej ramówki TVN ogłoszono, że to właśnie Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński zostaną nową parą prowadzących porannego pasma telewizyjnego "Dzień Dobry TVN". Plotki na ten temat krążyły już od jakiegoś czasu! Kiedy jedni chwalili wybór stacji, inni zastanawiali się, jak gwiazda poradzi sobie w nowej roli. 

Nie brakuje też znacznie mniej oficjalnych doniesień o rzekomej złej atmosferze, panującej w ekipie przygotowującej program. Jej członkowie mają obawiać się o zwolnienia, a także cięcia wynagrodzeń, konieczne, aby zapewnić Małgorzacie Rozenek-Majdan stawkę, którą udało jej się wynegocjować za każdy odcinek ze swoim udziałem.

Co na to sama zainteresowana? Małgorzata Rozenek od dawna mówiła, że rola prowadzącej DDTVN to jej wielkie marzenie, które ma nadzieję spełnić. W końcu się udało! Żona Radosława Majdana zdaje się też nie robić sobie nic ze złośliwych komentarzy i z radością szykuje się do objęcia nowego stanowiska. Co sądzi na temat swojego partnera w programie?

Krzysztof Skórzyński, który w przeszłości planował nawet... zostanie księdzem, swoją medialną podróż rozpoczął od świata polityki. Przewrotnie bieg kariery poniósł go w stronę showbusinessu, w którym zasłynął po raz pierwszy występem w programie "Mask Singer". Teraz swoje bogate doświadczenie zawodowe będzie mógł wykorzystać w zupełnie nowej odsłonie.

Na to i na wrodzony wdzięk dziennikarza liczy także jego partnerka w programie. W rozmowie z Marcinem Prokopem gwiazda nie ukrywała, że jest pod dużym wrażeniem Krzysztofa Skórzyńskiego. Porównała go nawet do męża! Czy Radek Majdan może mieć powody do zazdrości? Więcej poniżej!

Magda Gessler: Wnuczka odziedziczyła temperament po mnie!

Mam ogromną nadzieję czerpać z ogromnego doświadczenia zawodowego Krzysztofa, z jego obycia w studiu oraz jego spokoju. Ja powiedziałam, że Krzysztof jest jak Radzio. Daje mi poczucie bezpieczeństwa. Cieszę się więc, że akurat Krzysztof jest przy moim boku - opisywała Krzysztofa Skórzyńskiego w samych superlatywach Małgorzata-Rozenek Majdan. Czy jej mąż powinien się martwić?

Krzysztof, you'r next! - Marcin Prokop nie byłby sobą, gdyby nie zażartował sobie z tej okazji!

Do trzech razy sztuka - Małgorzata Rozenek nie pozostała dłużna dziennikarzowi i zabawnie zripostowała jego dowcip. Wygląda więc na to, że Radek Majdan może być spokojny o wierność żony.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest znana ze swojego zamiłowania do treningów. Zachwyca starannie wyrzeźbioną sylwetką! Zobaczcie, jak dba o pupę w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Czy uważasz, że Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński sprawdzą się w roli prowadzących DDTVN?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki