Maffashion sprzedaje dom za 6 milionów. Budowała go z Sebastianem Fabijańskim

i

Autor: Instagram/Julia Kuczyńska

Pozbywa się pamiątek po przeszłości!

Maffashion sprzedaje dom za 6 milionów. Budowała go z Sebastianem Fabijańskim

2022-08-26 17:54

Wygląda na to, że to już naprawdę koniec. Ostatnio Sebastiana Fabijańskiego (35 l.) przyłapano na wycieczce do lombardu, gdzie pozbywał się pierścionka zaręczynowego, a teraz okazuje się, że dom, który budowała z nim Maffashion (34 l.), także został już wystawiony na sprzedaż. Oryginalna posiadłość w Konstancinie-Jeziorna miała być ich miłosnym gniazdkiem... Teraz stała się 6-milionową inwestycją. Zobaczcie, jak wygląda!

Julia Kuczyńska pozbywa się domu, który budowała razem z Sebastianem Fabijańskim. Aktor sprzedał pierścionek zaręczynowy

Kiedy związki się kończą, w dodatku w atmosferze skandalu, trudno opanować emocje. Bywa to jednak konieczne, aby pozałatwiać ostatnie wspólne sprawy... Przekonali się o tym Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański. Kiedy Maffashion otarła łzy i ruszyła w towarzystwie przyjaciół i nowej sympatii, operatora filmowego Mateusza Be, na grecką wyspę Santorini, aktor obrał inny kierunek podróży.

Poniosło go aż do... lombardu, gdzie po cichu pozbył się pierścionka zaręczynowego, przypominającego mu o fiasku, jakie poniosła jego relacja z mamą małego Bastka. To jednak jedynie drobiazg w porównaniu z informacją o tym, że na sprzedaż został wystawiony również wspólny dom pary, który budowali i remontowali od miesięcy. Znajdująca się w Konstancinie-Jeziorna nieruchomość została wyceniona na niebagatelne 6 milionów 250 tys. zł.

Trudno się jednak dziwić - dawniej miłosne gniazdko Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego zostało naprawdę dopieszczone, jeśli chodzi o detale. Imponująca jest także ilość światła w mieszkaniu. Duże okna bardzo przypadły nam do gustu! Blogerka parokrotnie dzieliła się zdjęciami swojego niedoszłego domu na Instagramie dlatego poniżej możecie podejrzeć, jak prezentują się wnętrza sprzedawanego bliźniaka.

Wygląda więc na to, że to już ostateczny koniec wielkiej miłości. Maffashion musiała włożyć w budowę i wystrój domu wiele wysiłku, z pewnością więc nie jest jej łatwo rozstawać się z miejscem, w którym miała zamiar osiąść na stałe. Zarówno jednak ona, jak i Sebastian Fabijański zdają się iść do przodu z własnym życiem i karierą. Więcej poniżej!

Szybka Seria - Sebastian Fabijański

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 271 m2 (powierzchnia działki 669m2), w pełni wykończony, z ogromną starannością o detale, w niepowtarzalnym stylu, przy użyciu naturalnych materiałów, gdzie na każdym kroku spotkać można wysublimowaną dbałość o detale - tak nieruchomość jest reklamowana w serwisie. Cena to niebagatelne 6 milionów 250 tysięcy złotych. Przewidziano jednak możliwość spłaty ratalnej... Jeśli macie na zbyciu równowartość ok. 40 tys. zł miesięcznie.

Maffashion nie rozpamiętuje przeszłości. Ruszyła na wielkie greckie wakacje! Zobaczcie, z kim bawiła się na wyspie Santorini w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Czy podoba Ci się dom, który Maffashion wystawiła na sprzedaż?
Nasi Partnerzy polecają