Sebastian Fabijański debiutuje w roli reżysera. Internauci byli kąśliwi! "Już nie udawaj"

2022-08-12 22:08

Sebastian Fabijański (35 l.) od czasu słynnej już afery medialnej z udziałem swoim, jego byłej partnerki, Maffashion (34 l.), a także transpłciowej skandalistki, Rafalali (40 l.) stara się konsekwentnie unikać rozgłosu. Jednak na koncie w mediach społecznościowych, które obecnie w imieniu aktora prowadzi niezależny podmiot, pojawiło się nieco doniesień na temat kolejnych, zawodowych projektów Fabijańskiego. Właśnie debiutuje w roli reżysera! Internauci byli jednak bezlitośni. Najwyraźniej ich żądza wiedzy na temat życia prywatnego aktora nie została jeszcze należycie zaspokojona.

Sebastian Fabijański debiutuje w roli reżysera. Internauci byli kąśliwi! Już nie udawaj

i

Autor: Instagram/Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański reżyseruje swój pierwszy film. Internauci ruszyli do ataku!

Jak powszechnie wiadomo, jedną z ulubionych rozrywek internetowych "trolli" jest analiza cudzego życia w sieci. Nie umknie im żaden szczegół! Z lubością wykorzystują też potknięcia w życiu osobistym gwiazd, aby wyrazić swoją opinię. A mają ją w istocie na niemal każdy temat. Dobrze wie już o tym Sebastian Fabijański, na którego po słynnym już wywiadzie posypały się prawdziwe gromy. Kiedy aktor wyznał, w jakich okolicznościach doszło do jego spotkania z Rafalalą, a także kto kogo zdradził w jego już zakończonym związku z Julią Kuczyńską, internetowi bohaterowie walki o różnie jak widać pojmowaną sprawiedliwość nie kazali długo na siebie czekać!

Rozmach, jakiego nabrała cała afera skłoniła aktora do publicznych przeprosin wspólnego z Maffashion syna Bastka i wylogowania się z mediów społecznościowych. Najwidoczniej internauci nie mogą mu tego jednak przepuścić. Choć konto aktora na Instagramie prowadzi w jego imieniu niezależny podmiot, nie wszyscy hejterzy w to wierzą. Czemu dają wyraz przed ekranem - bo niby gdzie indziej.

Aktualnie aktor ma debiutować w roli reżysera, o czym wspomniano na jego koncie na Instagramie, przy okazji publikując zdjęcie Sebastiana Fabijańskiego z planu filmowego. Choć na szczęście nie zabrakło wsparcia od fanów, wylała się też fala hejtu! Najwidoczniej internauci jeszcze nie zapomnieli Fabijańskiemu tego, jak zakończył swój związek. Wygląda jednak na to, że i on i jego była partnerka - Maffashion obecnie doskonale bawi się na wakacjach w Grecji ze swoją nową sympatią, operatorem oraz początkującym raperem Mateuszem - ruszyli już do przodu. Z akceptacją swoich "followersów", czy bez. Więcej poniżej!

Komicznie wyglada udajac poważną osobę pk tym co sie stalo xD - ponownie apelujemy o rozważne używanie klawiatury. Polskie znaki wcale nie wyszły jeszcze z obiegu!

Proszę przestań udawac ze ktoś prowadzi za ciebie IG… - oj, ktoś tu się chyba stęsknił!

Jak łatwo spieniczyc,to co dobre... - nie zabrakło też tradycyjnych porad dla par od wykwalifikowanych specjalistów w temacie. Głęboka refleksja, musimy przyznać, trudno się też z nią w zasadzie nie zgodzić!

Teraz będzie tylko lepiej ?? po burzy zawsze wschodzi słońce ☀ - na szczęście w internecie nadal zostało jeszcze troszkę ludzi dobrej woli.

Musi się udać Sebek !!! - my też trzymamy kciuki za debiut w nowej roli! Nie samymi skandalami człowiek żyje.

Sebastian Fabijański ma dosyć skomplikowaną przeszłość. Jaką? Tego dowiecie się z naszej galerii zdjęć poniżej!

Szybka Seria - Sebastian Fabijański
Sonda
Chciałbyś/abyś aby Sebastian Fabijański wrócił do mediów społecznościowych?