Sebastian Fabijański przekazuje dobre wiadomości. Fani będą zachwyceni!

i

Autor: AKPA/Gillert

Będziecie oglądać?

Sebastian Fabijański przekazuje dobre wiadomości. Fani będą zachwyceni!

2022-08-04 21:45

Sebastian Fabijański (35 l.) konsekwentnie trzyma się swojej decyzji o unikaniu udzielania kolejnych wywiadów, czy publikowania w mediach społecznościowych. Aktor wycofał się z życia publicznego po głośnej aferze z udziałem jego byłej partnerki, Julii Kuczyńskiej (34 l.), znanej jako Maffashion, a także Rafalali (40 l.). Nie oznacza to jednak, że nie kontynuuje swojej kariery zawodowej! Właśnie dotarły do nas wieści, że pojawi się na planie nowego serialu.

Sebastian Fabijański pojawi się w nowym serialu! Jaką rolę mu powierzono?

O Sebastianie Fabijańskim głośno było w kontekście afery z udziałem jego byłej partnerki, Julii Kuczyńskiej, posługującej się pseudonimem Maffashion, a także Rafalali. Przypominamy - aktor zdecydował się na udzielenie wywiadu, w którym wyjaśnił okoliczności spotkania z Rafalalą. Nie ukrywał, że doszło do niego, kiedy był pod wpływem używek. Zwierzył się także z żałoby po ojcu i tego, że był wcześniej leczony psychiatrycznie. 

Szybko okazało się, że szczerość aktora obróciła się przeciwko niemu. Kiedy wszystkie media rozpisywały się o jego tłumaczeniach, głos zabrała też sama Rafalala, a także Maffashion. Sebastian Fabijański ostatecznie dla dobra wspólnego z Julią Kuczyńską syna, Bastka, zdecydował się wycofać z życia publicznego. Zrezygnował także z samodzielnego prowadzenia mediów społecznościowych - konta na Instagramie oraz Facebooku zostały powierzone opiece specjalistów od social mediów.

Sebastian Fabijański konsekwentnie milczy. Aktor zrezygnował z prowadzenia mediów społecznościowych

Aktor nie krył także wstydu, spowodowanego potencjalnym bólem, jaki mógł sprawić matce swojego dziecka oraz maluchowi. Publicznie przeprosił syna, a także zapewniał, że żałuje tego, że tak mocno otworzył się podczas słynnego już wywiadu. Od tamtej pory Sebastian Fabijański konsekwentnie milczy - ostatnie zdjęcie, jakie opublikował na Instagramie, ma wymowny napis: "Na mnie czas. Bez odbioru". Aktora przyłapano jedynie na wizycie u fryzjera, gdzie zafundował sobie blond czuprynę!

Ostatnio fanów Sebastiana Fabijańskiego zaniepokoiły też wieści o utracie kontraktu. Kontakt z nim miał być mocno utrudniony, przez co zrezygnowano z produkcji filmu z jego udziałem. Teraz jednak dotarły do nas wieści, że aktor pojawi się na planie nowego serialu! Być może ten projekt cieszył się większym zainteresowaniem ze strony Sebastiana Fabijańskiego. Tego możemy się jedynie domyślać! Jaką rolę mu powierzono? Więcej poniżej!

Sebastian Fabijański pojawi się w serialu "Nowi sąsiedzi". Zagra u boku Marty Żmudy-Trzebiatowskiej

Okazuje się, że Sebastian Fabijański nie tylko ma się dobrze, ale kontynuuje projekty zawodowe. Pojawi się w obsadzie serialu "Nowi sąsiedzi", produkowanego przez stację telewizyjną Polsat. Fabuła ma kręcić się wokół życia tytułowych sąsiadów na nowoczesnym osiedlu na przedmieściach. Trzy bardzo różne od siebie małżeństwa, trudne życiowe sytuacje i solidna dawka emocji - tak zapowiadana jest nowa produkcja Polsatu "Nowi sąsiedzi".

"Nowi sąsiedzi" to kolejna produkcja Polsatu. Kto pojawi się w obsadzie?

W obsadzie mają pojawić się, poza Sebastianem Fabijańskim, który zagra postać Szczepana, także Marta Żmuda-Trzebiatowska, Marianna Zydek, Michał Żurawski oraz Jowita Budnik i Mirosław Baka. Za reżyserię ma odpowiadać z kolei Borys Lankosz, odpowiedzialny za takie hity jak "Rewers" czy "Ciemno, prawie noc". Czekamy!

Sebastian Fabijański otworzył się na temat swojej trudnej przeszłości. Później tego żałował! Jak to się jednak mówi, "mleko się już rozlało"... Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej.

Szybka Seria - Sebastian Fabijański
Sonda
Czy uważasz, że Sebastian Fabijański to dobry aktor?