Sebastian Fabijański

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Sebastian Fabijański

Co się dzieje z aktorem?!

Sebastian Fabijański stracił kontrakt. "Miałam z nim utrudniony kontakt"

2022-07-30 18:36

Sebastian Fabijański (35 l.) w ostatnim czasie był na ustach wszystkich. Skandal z jego udziałem był powszechnie komentowany, podobnie jak głośny wywiad, którego udzielił. Jak się okazuje, aktor trochę pogubił się we wszystkich swoich sprawach, przez co stracił lukratywny kontrakt. Współpracownicy stracili w końcu cierpliwość.

Sebastian Fabijański w ostatnich tygodniach nie miał łatwego życia. Najpierw na jaw wyszedł skandal z Rafalalą, a później aktor udzielił głośnego wywiadu, w którym przyznał się do zażywania narkotyków i zdrady Maffashion. W sieci zawrzało. Sebastian znalazł się w ogniu krytyki i nie pomogły nawet plotki o tym, że blogerka modowa również miała zdradzać swojego znanego partnera. Wreszcie Fabijański uznał, że pora wycofać się na jakiś czas z życia publicznego. 

Szybka Seria - Sebastian Fabijański

Fabijański miał reżyserować film

Sebastian w zeszłym roku chwalił się, że będzie reżyserem filmu na podstawie książki Len Katlik "Eldorado". Aktor był bardzo podekscytowany nowym projektem.  - Ten temat jest mi szczególnie bliski, bo jako dzieciak marzyłem o zostaniu piłkarzem. Chciałbym, żeby ten film miał dwa oblicza, oblicze jesiennej Polski i słonecznej Portugalii, która zaświeci z ekranu swoją znakomitością i całą esencją barw. Z bohaterki książki zrobiliśmy babkę z krwi i kości. Zdecydowaliśmy się pójść w kierunku kobiecego kina zemsty — mówił Fabijański podczas premiery książki w 2022 roku.

Sebastian Fabijański stracił kontrakt

Zdjęcia do filmu miały się zacząć wiosną tego roku. Niestety Sebastian nie dotrzymał terminu, a autorka powieści twierdzi, że w ostatnim czasie  kontakt z Fabijańskim był mocno utrudniony. W końcu Katlik zdecydowała się zerwać kontrakt. 

W ostatnim czasie miałam utrudniony kontakt z Sebastianem. Ponad miesiąc temu poinformowałam go, że nie zamierzam czekać i biorę sprawy w swoje ręce. Jestem po rozmowach ze znanym producentem filmowym. Jest on żywo zainteresowany moim projektem. Wierzę, że razem zrobimy dobre kino, którego jeszcze nie było. Wkrótce podamy szczegóły - wyznała Katlik w rozmowie z Jastrząb Post.

Sonda
Obejrzałbyś film wyreżyserowany przez Fabijańskiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany