Maffashion szczerze o samotnym macierzyństwie. Jak się czuje po rozstaniu? "Na fali wznoszącej"

2022-08-05 20:22

Julia Kuczyńska (34 l.) ostatnio starała się dosyć oszczędnie komentować aferę z udziałem jej byłego partnera, Sebastiana Fabijańskiego (35 l.) oraz Rafalali (40 l.). Wyjątek zrobiła jedynie, aby chronić swojego wspólnego z aktorem syna, Bastka. Fani byli zaniepokojeni także szczupłą sylwetką gwiazdy, która nie ukrywała, że stres spowodowany całą sytuacją odbił się na jej zdrowiu. Teraz postanowiła odpowiedzieć na ich pytania dotyczące tego, jak sobie radzi po rozstaniu!

Maffashion szczerze o samotnym macierzyństwie. Jak się czuje po rozstaniu? Na fali wznoszącej

i

Autor: Instagram/Julia Kuczyńska

Julia Kuczyńska zdradza, jak się czuje po rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim. Syn Bastek daje jej siłę!

Julia Kuczyńska, posługująca się pseudonimem Maffashion, ostatnio przechodziła przez silny stres. Nie tylko rozstała się z ojcem swojego synka, Bastka, aktorem Sebastianem Fabijańskim, ale i uczestniczyła w głośnej aferze z udziałem jego, oraz Rafalali. Kiedy aktor udzielił szczerego wywiadu, w którym wyznał, że ich związek nie był wolny od problemów, rozpętało się piekło.

Choć Maffashion od samego początku starała się oszczędnie komentować sprawę, nie uniknęła plotek na temat zdrady, swojej potencjalnej nowej relacji, czy swojego dziecka. Ostatnio blogerka nie wytrzymała i ponownie zabrała głos w sprawie. Teraz jednak stara się ponownie skoncentrować na tym, co dla niej najważniejsze, czyli wychowywaniu malucha. Samotne macierzyństwo to niełatwa rzecz!

Jak Julia Kuczyńska sobie z tym radzi? Maffashion urządziła sesję Q&A na swoim koncie na Instagramie. Blogerka modowa, która ostatnio pokazała się w nowej fryzurze - w różu jej do twarzy! - zaniepokoiła fanów wyjątkowo szczupłą sylwetką. Być może po to, aby ich uspokoić, postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących jej samopoczucia po rozstaniu.

Kuczyńska otwarcie przyznawała, że nie dałaby sobie rady z samodzielnym wychowywaniem Bastka kompletnie sama! Korzysta z pomocy bliskich, oraz niani. Jak jednak podkreśliła, tym większy szacunek żywi do innych matek, które nie mają podobnego wsparcia czy więcej dzieci. Zdradziła też, jaki prezent szykuje na 2. urodziny synka! Poprosiła fanów o nadsyłanie inspiracji.

Wyjawiła też, że choć była bliska konsultacji ze specjalistą na temat problemów ze snem malucha, to sprawa zdążyła się sama unormować. Bastek ma noce przesypiać już spokojnie, dzięki czemu młoda mama ma więcej czasu dla siebie, oraz na rozwój swojej kariery. Jak łączy ją z samotnym macierzyństwem? Więcej poniżej! Wygląda na to, że "stara Maff" wróciła na dobre.

Każde dziecko jest inne. Nic tu chyba nie doradzę. Nie czuję się też kompetentna. Ja już byłam na etapie szukania i praktykowania technik od "konsultantów snu dziecka". I nagle się poprawiło. Duuuuuuużo cierpliwości życzę. To minie! - odpisywała na pytanie fanki o to, w jaki sposób poprawiła sen synka.

Maffashion szczerze o samotnym macierzyństwie. Jak się czuje po rozstaniu? Na fali wznoszącej

i

Autor: Instagram/Julia Kuczyńska

Szybko wróciłam do pracy. Już dwa tygodnie po urodzeniu Bastka byłam (na parę godzin) na planie kampanii Maison Valentino. Zawsze miałam dużo wyrozumiałości i super warunki ze strony różnych firm w tej kwestii, za co bardzo dziękuje. Od samego początku tylko dzięki temu, że zatrudniłam nianię, mogłam wychodzić z domu na te parę godzin, aby pracować, czy znaleźć tak po ludzku chwilę dla siebie. Szczególnie by odespać w połogu totalnie nieprzespane nocki. Kolki i te sprawy! Zresztą Bastek (jak niektórzy kojarzą) dość długo fatalnie spał. A ja wręcz w ogóle. Wszystko da się przetrwać! Co dopiero mają powiedzieć mamy z większą ilością dzieci. Szacun! - odpowiadała na pytanie, jak godzi pracę z opieką nad Bastkiem. Wyjawiła też, że jej synek obchodzi we wrześniu 2. urodziny! Gratulujemy.

Maffashion szczerze o samotnym macierzyństwie. Jak się czuje po rozstaniu? Na fali wznoszącej

i

Autor: Instagram/Julia Kuczyńska

Pozałatwiać kilka spraw. Dopilnować kwestii zdrowotnych. I mieć dużo spokoju! (...) W ostatnich miesiącach się grubo pogorszyło. Ale pracujemy z dr. Skorzewską nad powrotem do zdrowia i stabilizacją hormonów! - odpowiadała Maffashion, pytana przez fana o zdrowie, a także jej największe marzenie na obecną chwilę.

Maffashion szczerze o samotnym macierzyństwie. Jak się czuje po rozstaniu? Na fali wznoszącej

i

Autor: Instagram/Julia Kuczyńska

Co pomaga Ci zachować dobrą kondycję psychiczną? Podziwiam tak silne kobiety - pytała Julii Kuczyńskiej jedna z fanek. Ta w odpowiedzi - całkiem wymownie - wstawiła poniższe zdjęcie. To syn daje jej siłę, aby iść przed siebie!

Maffashion przeszła ostatnio metamorfozę! Blogerka modowa zmieniła kolor włosów na różowy, a także zmieniła kształt fryzury. Zobaczcie w naszej galerii zdjęć poniżej, jak teraz wygląda.

Szybka Seria - Sebastian Fabijański
Sonda
Jak podoba Ci się nowa fryzura Maffashion?
Nasi Partnerzy polecają