Dorota Gardias po rozstaniu buduje dom. Wiemy jak będzie wyglądał. Każdy o takim marzy!

2022-08-05 13:00

Dorota Gardias (42 l.) nadal przeżywa rozstanie z podróżnikiem i sportowcem Dariuszem Pachutem (36 l.). Gwiazda jednak nie zamierza się załamywać. Jak dowiedział się "Super Express", w maju zaczyna budowę swojego wymarzonego domu z dala od Warszawy. Wiemy jak będzie wyglądał i gdzie stanie. Poznajcie szczegóły.

Dorota Gardias

i

Autor: WBF

Dorota Gardias przeżywa teraz trudne chwile. Prezenterka pogody stara się podnieść po rozstaniu z Dariuszem Pachutem, z którym planowała wspólną przyszłość. Wszystko było na dobrej drodze, aż tu nagle gwiazda TVN usunęła ich wspólne zdjęcia... Chwilę później w jednym z wywiadów potwierdziła rozstanie. - To prawda. Nie jesteśmy już razem. Chcę wierzyć, że czas wyleczy rany - powiedziała w rozmowie z Party". Gwiazda bardzo zaangażowała się w nowym związek. Była pewne swojego uczucia, dlatego też po raz pierwszy od dawna zamieszczała z Darkiem wspólne zdjęcia na swoich mediach społecznościowych. 

Gwiazda nie zamierza jednak rozpaczać. W marcu 2022 roku "Super Express" dowiedział się, że lada moment spełni swoje marzenie, które kiedyś planowała dzielić z Darkiem. Postanowiła wybudować dom w Roztoczu, nazywanym polską Toskanią. Niedawno kupiła piękną ziemię w rodzinnej wsi Chlewisko, z widokiem na jezioro i ruszyła z budową.

- Dorota kupiła już materiały budowlane. Prawdopodobnie w maju będzie wylewać fundamenty. Będzie to dom letniskowy o powierzchni 150 m2 z dużą antresolą, z której widok będzie się rozpościerał na jezioro - mówi nam jej przyjaciółka.

Dorota Gardias opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje na tle desek. Kobieta jest zajęta budową i remontem, ale znalazła również czas na wypoczynek na łonie natury.

Dom Doroty, o którym marzyła od dawna, będzie drewniany, w stylu nowoczesnej stodoły. 

Dorota Gardias niedawno rozstała się z partnerem. Zobacz ich zdjęcia w naszej galerii

Dorota Gardias: Miałam koronawirusa, sąsiedzi omijają mnie szerokim łukiem.
Sonda
Obserwujesz Dorotę Gardias w mediach społecznościowych?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki