Weronika Książkiewicz pokazała 12-letniego syna!

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Jak dwie krople wody

Weronika Książkiewicz pokazała 12-letniego syna! Ale podobieństwo

2022-08-05 15:56

Weronika Książkiewicz (41 l.) to aktorka znana z produkcji takich jak "Na Wspólnej", "BrzydUla" czy "Piąty stadion". Gwiazda od czasu do czasu pokazuje swojego syna, Borysa, w mediach społecznościowych. Chłopak ma już 12 lat i robi się coraz bardziej podobny do mamy. Zobaczcie ich zdjęcia!

Weronika Książkiewicz to aktorka, której rozpoznawalność przyniosły role w produkcjach takich jak "BrzydUla", "Na Wspólnej" czy "Piąty stadion". W 2021 roku wcieliła się w postać Dzikiej w filmie "Furioza" oraz Heleny Malinowskiej w "Powrocie do tamtych dni". We wrześniu 2022 roku odbędzie się premiera filmu "Szczęścia chodzą parami", w którym Książkiewicz zagra główną rolę.

Prywatnie Książkiewicz jest mamą 12-letniego Borysa, którego doczekała się z Krzysztofem Latkiem. Niestety, para rozstała się zaledwie po 3 miesiącach od narodzin syna. Książkiewicz nieczęsto pokazuje syna na swoim profilu na Instagramie. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i opublikowała zdjęcia z ich wspólnych wakacji.

Na spontanicznie zrobionych kadrach widzimy, że mama z synem świetnie bawią się na plaży. Borys bardzo urósł, co nie uszło uwadze Anny Muchy. Aktorka nie kryła swojego zdziwienia w sekcji komentarzy. Chłopak jest też coraz bardziej podobny do mamy. Odziedziczył po niej uśmiech oraz oczy. Tylko spójrzcie na ich zdjęcia! Tak wyglądali w 2019 roku.

Widzicie podobieństwo?

Sonda
Czy Weronika Książkiewicz to dobra aktorka?
Kulisy związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany