Katarzyna Skrzynecka

i

Autor: AKPA / Niemiec

Oglądalność poleci na łeb, na szyję?

Widzowie wściekli po odejściu Skrzyneckiej z „TTBZ”! „Nie będę już oglądała programu!”

2023-01-05 9:42

4 stycznia na instagramowym profilu show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawił się komunikat, że Katarzyna Skrzynecka (53 l.) żegna się z programem. W opublikowanym wpisie produkcja podziękowała aktorce za wiele lat współpracy, a fani nie rozumieją, dlaczego Polsat dopuścił do odejścia "najlepszej jurorki". "Przestaję oglądać!" - grożą.

Już wiosną w Telewizji Polsat zadebiutuje 18. edycja muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Choć z każda kolejną edycją wydaje się, że nie ma już gwiazd, które potrafią śpiewać i wzięłyby udział w programie, produkcja zaskakuje i realizuje nowe sezony. W tym nadchodzącym widzów czeka jednak masa zmian - jednym uczestnikiem nie będzie gwiazda, a osoba wybrana w internetowym castingu. Poza tym z panelem jurorskim pożegnały się aż dwie osoby. Jakiś czas temu Polsat ogłosił, że w show nie zobaczymy już Michała Wiśniewskiego (51 l.), a teraz na jaw wyszło, że po 16. sezonach z programem żegna się Katarzyna Skrzynecka.

Internauci wściekli po odejściu Katarzyny Skrzyneckiej z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! „Nie będę już oglądała programu!”

4 stycznia Polsat produkcja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ogłosiła, że w wiosennej edycji za stołem jurorskim zabraknie Katarzyny Skrzyneckiej. I choć spora część widzów uważa, że śpiewająca aktorka zbyt często lukrowała uczestnikom i nie była do końca obiektywna, jest im przykro, że zabraknie jej w 18. odsłonie show.

- Co?! Nieeee! Najlepszy juror! Jeszcze niech się okaże, że pani Walewska odchodzi, to już w ogóle nie będę oglądać... Kto będzie zasiadał na krzesłach?

- Oj, to wielkie zaskoczenie i jednocześnie szkoda. Pani Kasia obok pani Małgosi jest taką "wizytówką" programu. Pomimo kilku moich uwag do jej ocen, uważam, że świetnie sprawdza się w roli jurora i potrafi przede wszystkim konstruktywnie skrytykować.

- Najlepsza jurorka! Bez niej to już nie będzie to samo! Ale z całego serca dziękujemy za te wszystkie edycje.

- Przykre, czas zakończyć oglądanie tego programu.

Jesteście zaskoczeni, że widzowie zareagowali w taki, a nie inny sposób? Faktycznie wszystko wskazuje na to, że Katarzyna Skrzynecka była jednym z ulubionych jurorów polsatowskich programów rozrywkowych.

Sonda
Żałujesz, że Katarzyna Skrzynecka znika z "TTBZ"?
Nasi Partnerzy polecają