18. sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo bez Michała Wiśniewskiego!

i

Autor: Mieczysław Jaworski

Kto go zastąpi?

Wielkie zmiany w TTBZ. Ulubiony juror wyleciał z hukiem!

2022-12-23 16:45

To już oficjalne! Polsat potwierdził pożegnanie Michała Wiśniewskiego (50 l.) z rolą jurora w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Piosenkarz brał udział w ostatnich trzech edycjach show, jednak nie zobaczymy go w kolejnym, 18. sezonie TTBZ. Co się stało? Więcej poniżej!

18. sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bez Michała Wiśniewskiego! Co się stało? Stacja potwierdziła doniesienia

Michał Wiśniewski nie pojawi się w 18. sezonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Polsat oficjalnie potwierdził, że piosenkarza nie zobaczymy już w roli jurora w kolejnej edycji programu. Co się stało? Nie zostało podane, czy to wokalista, czy sama stacja podjęła taką decyzję, jednak producenci show dziękowali Michałowi Wiśniewskiemu za ostatnie trzy wspólne odsłony show. Jak dowiedział się SE, produkcja została zaskoczona i dowiedziała się zaledwie kilka minut przez publicznym ogłoszeniem decyzji stacji. 

Muzyczne show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” święci triumfy na antenie telewizji Polsat już od 2014 roku. W każdym sezonie występuje 8 gwiazd, ocenianych przez czteroosobowy skład jurorski, który przez lata zmieniał się wielokrotnie. Tym razem  w teamie zabraknie Michała Wiśniewskiego. Lider zespołu „Ich Troje” dołączył do składu jury w 15.sezonie, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, dając uczestnikom wiele merytorycznych wskazówek i wnosząc do programu szczyptę swojego naturalnego luzu oraz pozytywnych wibracji. Stacja Polsat dziękuje Michałowi Wiśniewskiemu za te trzy ostatnie wspaniałe sezony świetnej współpracy i udział we wspólnym sukcesie programu - można było przeczytać w informacji prasowej.

Podziękowania jak i pamiątkowe zdjęcia Michała Wiśniewskiego w roli jurora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawiły się także na kanałach show w mediach społecznościowych. Próżno szukać za to tego typu podsumowań u samego wokalisty. W ostatnich dniach możemy jednak zobaczyć, gdzie bywał Michał Wiśniewski w ramach przedświątecznych przygotowań. Piosenkarz, który sam miał trudne dzieciństwo, odwiedził kilka domów dziecka w ramach Akcji WIŚNIA DZIECIOM 2022. Myślicie, że będzie komentował zmiany?

Ile dzieci ma łącznie Michał Wiśniewski i czym się zajmują? Zobacz zdjęcia latorośli piosenkarza w naszej galerii poniżej!

Sonda
Czy żałujesz, że Michał Wiśniewski nie pojawi się w 18. sezonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Magiczna wigilia w Domu Aktora w Skolimowie.
Nasi Partnerzy polecają