Policja interweniowała podczas Kuchennych rewolucji

i

Autor: Marek Radziszewski

Magda Gessler napadnięta w restauracji. ZDJĘCIA I WIDEO "Kuchenne rewolucje" w Best Bar w Ostrowie

2019-05-23 14:29

Magda Gessler napadnięta podczas kręcenia "Kuchennych rewolucji". To miała być spokojna finałowa kolacja w trakcie nagrywania kolejnego odcinka „Kuchennych Rewolucji”. W Best Barze w Ostrowie Wielkopolskim na zaproszenie właścicieli restauracji pojawiła się Magda Gessler ze swoją ekipą. Wydawało się, że wszystko przebiegało bez zarzutu. Restauratorka zmieniła menu, wystrój lokalu i jak zawsze nazwę. Zobaczcie WIDEO.

Magda Gessler zaatakowana podczas "Kuchennych rewolucji" Pod lokal „Chłop i Baba” w trakcie nagrywania "Kuchennych rewolucji" swoim oplem przyjechało czterech mężczyzn z pobliskiej wsi i zaczęło się awanturować. – Ja remontowałem ten lokal wcześniej, jak był inny właściciel – wykrzykiwał jeden z mężczyzn. Panowie rozsiedli się w samochodzie pod restauracją i na cały regulator włączyli sobie… muzykę. Nie spodobało się to ochroniarzom, którzy strzegli porządku. Grzecznie poprosili o ciszę, ale podchmieleni panowie z opla w nosie mieli te prośby. Zaczęła się szarpanina. Gdy jeden z mężczyzn ruszył przed siebie, bo chciał wejść do restauracji zrobiło się już naprawdę nerwowo.

- We wtorek, 21 maja po godz. 22:00 otrzymaliśmy zgłoszenie do jednej z restauracji. Okazało się, że doszło do braku porozumienia między ochroną lokalu a czterema mężczyznami – informuje sierż. sztab. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy KPP Ostrów Wielkopolski.  Jeden najbardziej krewki i agresywny mężczyzna został zatrzymany przez policję.

Jak mówi Małgorzata Łusiak z ostrowskiej policji najbardziej krewki mężczyzna to 41-latek. - Teraz odpowie przed sądem za wszczęcie awantury w miejscu publicznym - mówi policjantka. Mężczyzna tłumaczył się, że doszło do całej sytuacji, bo razem z kolegami chciał się najeść, a lokal nie był otwarty.

Zobaczcie na zdjęciach jak wyglądała cała sytuacja: 

Zobacz wideo. Jest naprawdę OSTRO: 

Internetowa drogeria gwarantuje szerszą ofertę oraz niższe ceny. Przekonaj się, korzystając ze strony notino promocje.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE