Irena Santor chce żyć wiecznie

i

Autor: Akpa Irena Santor chce żyć wiecznie

Będzie skandal?

Irena Santor przestała milczeć! Miarka się przebrała, mocne słowa. "Zimne kretyństwo"

2023-02-07 9:14

Irena Santor (88 l.) to jedna z najbardziej szanowanych polskich artystek, której zdanie jest dla wielu osób bardzo ważne. Nic więc dziwnego, że jej ostatni wywiad wywołuje spore kontrowersje. Piosenkarka postanowiła bowiem zabrać głos na temat partii rządzącej, ale i Kościoła czy traktowaniu kobiet w naszym kraju. "To, co się u nas wyrabia się z kobietami, to już nie tyle zuchwalstwo, co zimne kretyństwo", powiedziała dosadnie. A to dopiero początek. Poznajcie szczegóły.

Irena Santor to utalentowana wokalistka, znana i lubiana w Polsce od lat. Jej zdaniem jest często niemal wyrocznią, za którą podążają jej fani. Nic więc dziwnego, że najnowszy wywiad, którego udzieliła, już teraz wzbudza skrajne emocje. Santor postanowiła bowiem wprost odnieść się do obecnej polityki rządu, ale i Kościoła. Zabrała głos na tematy uznawane za kontrowersyjne, bo najwyraźniej w jej odczuciu miarka się przebrała. Padły mocne słowa, które niektórym mogą się nie spodobać. "To będzie trudny rok, ludzie są rozchwiani. Coraz więcej jest skandali, które nie mieszczą się w głowie. Marzę, że przyjdzie wiatr zmian i dożyję tego", powiedziała Irena Santor w wywiadzie dla "Wprost". Później jest jeszcze mocniej. Jesteście ciekawi? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Irena Santor przestała milczeć! Miarka się przebrała, mocne słowa. "Zimne kretyństwo"

Irena Santor nie gryzła się w język. Postanowiła skomentować ostatnie wydarzenia w Polsce, którymi - jak nietrudno wywnioskować z jej słów - nie jest zachwycona.

"Zmiany są nieuniknione. Nie tylko w polityce, ale i w Kościele. (...) To, co się u nas wyrabia się z kobietami, to już nie tyle zuchwalstwo, co zimne kretyństwo", powiedziała Irena Santor w wywiadzie dla "Wprost".

Artystka jest laureatką nagrody 40-lecia "Wprost" w kategorii kultura. W wywiadzie opowiedziała też między innymi o tym, kto z młodego pokolenia piosenkarzy najbardziej ją fascynuje. Opowiedziała o sobie, swoich planach, stawała w obronie płci pięknej. Czy zna receptę na długowieczność? "Nie mam, ale myślę, że podstawową zasadą jest umiar. Umiar w jedzeniu, sportach, życiu", powiedziała we "Wprost".

Myślicie, że ten wywiad odbije się głośnym echem w mediach? Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Irena Santor chce żyć wiecznie

Sonda
Czy cenisz twórczość Ireny Santor?
Irena Santor: Cieszę się, że jestem. Doceniam każdą piękną chwilę!

Co jest w życiu NAPRAWDĘ ważne, a na co lepiej "machnąć ręką"?

Posłuchaj rad Krystyny Mirek, autorki książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają