Iwona Węgrowska POSZUKUJE 40 tancerzy do nowego teledysku! ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

2012-02-23 13:00

Każdy, kto kocha taniec i marzy o występie w teledysku teraz ma na to szansę. Iwona Węgrowska poszukuje aż 40 tancerzy do swojego nowego klipu. Wystarczy mieć własny unikalny styl, osobowość oraz zgłosić się na jeden z castingów. CASTINGI odbędą się w KATOWICACH oraz w WARSZAWIE.

Jeśli Twoją pasją jest taniec, masz swój własny unikalny styl, osobowość i chcesz się pokazać szerszej publiczności, nic prostszego! Wystarczy przyjść na jeden z castingów, które odbędą się: 27 lutego o godz. 14. w Katowickiem klubie Milk, przy ul. Damrota 6 oraz 3 marca w Warszawie.

Wszystkie zgłoszenia kierujcie pod adres: kontakt@iwonawegrowska.com.pl [w tytule CASTING]. Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko, miasto, wiek, telefon kontaktowy, zdjęcia oraz krótki opis swojej osoby (jaki styl, jak długo tańczysz, itp). Możecie także podesłać nagranie prezentujące Wasz taniec. Nagrania do teledysku odbędą się w połowie marca.

- Poszukuję około 40 tancerzy. Chcę, by teledysk był na wysokim poziomie. Prawdopodobnie będziemy go kręcili 12 i 13 marca - powiedziała nam Iwona.

Nie czekajcie, zgłoście się już teraz! W końcu nie na co dzień pojawia się możliwość wystąpienia w klipie znanej gwiazdy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE