Izabela Kuna tańczy na rurze. Co za forma!

2022-05-17 18:43
 Izabela Kuna tańczy na rurze
Autor: instagram Izabela Kuna tańczy na rurze

Izabela Kuna (52 l.), gwiazda filmów i seriali oraz autorka książek jakiś czas temu odkryła w sobie nową, dość niecodzienną pasję. Aktorka spędza mnóstwo czasu na sali treningowej, gdzie tańczy na rurze. Swoimi popisami pochwaliła się w sieci.

Izabela Kuna ma wiele talentów. Kolejnym właśnie pochwaliła się w sieci. Kto by pomyślał, że aktorka potrafi robi takie wygibasy i że ma tak rozciągnięte ciało?

Koniecznie kliknijcie w naszą galerię, żeby zobaczyć co Kuna wyprawia na rurze. Cóż niejeden mężczyzna z pewnością zazdrości partnerowi aktorki. Taka kobieta to istny ogień!

- Zwariowałam. Ćwiczę jogę, tańczę na rurze. Marek twierdzi, że głównie stoję, jem albo nie jem, za to w łóżku zawsze mam czekoladę z orzechami albo orzeszki w czekoladzie Bardzo żałuję, że nie jestem młodsza i że nie wiem więcej, ale póki co jestem zadowolona – napisała zadowolona Kuna, zamieszczając na Instagramie szereg zdjęć w dość niekonwencjonalnych pozach. Artystka jest tak rozciągnięta, że robi nawet szpagat.

Mariusz Winnicki z zespołu Classic: Gwiazdor disco polo wykonuje poezję śpiewaną
Sonda
Co sądzisz o pole dance?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE