Izabela Trojanowska

i

Autor: AKPA Izabela Trojanowska

Izabela Trojanowska dba o mamę na odległość

2022-06-28 3:35

Izabela Trojanowska (67 l.) swego czasu miała sporo zmartwień. Jej ukochana mama, która mieszka w Niemczech nieco podupadła na zdrowiu. Na szczęście seniorka czuje się już lepiej, ale aktorka i piosenkarka ma ją pod swoim czujnym okiem. Kiedy tylko nie ma zdjęć i koncertów stara się ją odwiedzać.

- Moja mama ma 90 lat i na szczęście trzyma się świetnie, ale trzeba na zimne dmuchać. Był moment, że trochę chorowała, jednak już jest dobrze. Najważniejsze, że można się z nią porozumieć, że nie ma demencji, naprawdę świetnie daje radę - mówi „Super Expressowi” artystka, która stara się dzwonić do mamy jak najczęściej. - Rozmawiam codziennie i z córką i z mamą. Mamy wspaniałe relacje rodzinne, ciepłe i bardzo pozytywne. Rodzina bardzo buduje mnie życiowo. Jak tylko mogę jeżdżę do Niemiec. Nadrabiam czas, kiedy przez pandemię nie mogłam odwiedzać swoich bliskich - dodaje Trojanowska. Gwiazda „Klanu” jest w trakcie nagrywania kolejnej płyty.

Klan. Tak wygląda nowa czołówka! Zmienili twarze aktorów i piosenkę Rynkowskiego
Sonda
Oglądasz "Klan"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE