Izabella Krzan: partner, ślub, dziecko

i

Autor: AKPA Izabella Krzan: partner, ślub, dziecko

Izabella Krzan przygotowuje się do ślubu! "Znalazłam już swoją drugą połowę"

2022-04-11 17:30

Izabella Krzan (27 l.) już od jakiegoś czasu jest zakochana. W ostatnim wywiadzie gwiazda TVP wyznała, że przygotowuje się do ślubu. Marzy o ustatkowaniu się i założeniu rodziny. Zwłaszcza, że - jak twierdzi - znalazła już tego jedynego mężczyznę. Zobaczcie, kim jest partner Izabelli.

Kariera Izabelli Krzan nabrała tempa, prezenterka bardzo szybko podbiła serca widzów TVP. Okazuje się, że w życiu prywatnym układa jej się równie doskonale, jak i w życiu zawodowym. Jakiś czas temu oddała swoje serce tajemniczemu Dominikowi, który jest projektantem z Warszawy.

Iza bardzo chętnie chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami w objęciach ukochanego.

- Dominik jest teraz nierozerwalną częścią mojego życia. Powiem więcej, w jakiś sposób stał się częścią mnie. Nie tylko spędzamy razem dużo czasu, ale też dużo podróżujemy. Ostatnio byliśmy na Malediwach. Czymś naturalnym i oczywistym jest dla mnie, że jeżeli na swoim prywatnym koncie na Instagramie pokazuję swoje życie, to Dominika nie może tam zabraknąć - wyznała w rozmowie z Plejadą.

Ich związek jest już tak poważny, że razem jeżdżą do swoich rodzin na święta. W tę Wielkanoc Izabella zabierze Dominika do swoich najbliższych. Nie ukrywa, że ma nadzieje na coś więcej. Przygotowuje się już do ślubu i założenia rodziny.

- Powoli się do tego przygotowuję i myślę, że niebawem przyjdzie na to czas. Chciałabym mieć męża, dzieci (...) No i, co najważniejsze, znalazłam już swoją "drugą połowę", jestem przekonana, że mój wybranek, Dominik, to mężczyzna, z którym chcę iść przez życie i dzielić swój świat - wyznała Izabela w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Zobaczcie niżej zdjęcia Izabeli z jej ukochanym.

Sonda
Czy Izabella Krzan jest najładniejszą gwiazdą TVP?
Nie uwierzycie, jakie wykształcenie ma Iza Krzan z "Koła fortuny". Co ona robi w telewizji?!
Nasi Partnerzy polecają