Zobacz zdjęcia

Jacek Kopczyński już otarł łzy po Markowskiej. Pokazał nową partnerkę! Kim jest Klaudia Kardas?

2023-03-09 11:15

Jacek Kopczyński (51 l.) i Patrycja Markowska (43 l.) rozstali się stosunkowo niedawno. Media szybko obiegły jednak wieści, że Kopczyński znalazł już sobie nową partnerkę. Teraz pokazał ją na ściance, bo wspólnie wybrali się na premierę spektaklu "Testosteron". Kim jest Klaudia Kardas (39 l.)? Jak wygląda? Mamy zdjęcia. Zobaczcie!

Jacek Kopczyński i Patrycja Markowska wydawali się zgraną parą. Ludzie uwielbiali na nich patrzeć! Byli razem przez 15 lat, a w 2008 roku na świat przyszedł ich syn Filip. Niestety, za zamkniętymi drzwiami rozgrywał się między tą dwójką kryzys, którego ostatecznie nie udało się zażegnać. Próbowali nawet pójść na terapię dla par, ale i to nie przyniosło oczekiwanych efektów. W październiku 2022 roku w mediach pojawiły się pierwsze informacje, że para postanowiła się rozstać. Niedługi czas później pojawiły się informacje, że Kopczyński już otarł łzy po Markowskiej i ma nową partnerkę. Dziś już wiemy, że to prawda! Kopczyński pojawił się z nią na premierze spektaklu "Testosteron". Kim jest Klaudia Kardas? Jak wygląda? Mamy zdjęcia i więcej informacji.

Jacek Kopczyński już otarł łzy po Markowskiej. Pokazał nową partnerkę! Kim jest Klaudia Kardas?

Jacek Kopczyński i Klaudia Kardas, jego nowa partnerka, pojawili się razem na premierze spektaklu "Testosteron", która odbyła się oficjalnie 8 marca w Teatrze Gudejko. Kim jest nowa ukochana Kopczyńskiego? Kardas to początkująca pisarka. Urodziła się w 1984 roku, jest więc o ponad 10 lat młodsza od Jacka. Ma 39 lat. Niedawno Kardas wydała książkę pt. "Kokainowa księżniczka".

Jak wygląda Klaudia Kardas? Zobacz galerię zdjęć: Jacek Kopczyński z nową partnerką

Sonda
Jacek Kopczyński i Klaudia Kardas. Pasują do siebie?
Ciężko chorowała po śmierci córki. Gwiazda "Klanu" zamieszkała w domu opieki w Skolimowie.
Nasi Partnerzy polecają