Tak mieszkają Gerard i Iwona z Sanatorium miłości

i

Autor: kadr "Pytanie na Śniadanie" TVP Tak mieszkają Gerard i Iwona z "Sanatorium miłości"

Jak mieszkają Iwona i Gerard z "Sanatorium Miłości"? Mamy zdjęcia [GALERIA]

2022-02-01 11:52

Iwona Mazurkiewicz (64 l.) i Gerard Makosz (81 l.) poznali się na planie 2. sezonu „Sanatorium miłości”. Pomiędzy dwojgiem seniorów zaiskrzyło, a z czasem ich uczucie stało się na tyle silne, że po zakończeniu programu postanowili zamieszkać razem. Podczas ostatniego wywiadu, narzeczeni opisali, w jaki sposób lubią spędzać ze sobą czas w domu. Pokazali oryginalne wnętrze, urządzone głównie przez Iwonę, która w rozmowie z „Pytaniem na śniadanie” podkreśliła, że wszystko wymyśliła sama.

"Sanatorium miłość" to format stworzony z myślą o samotnych seniorach, którzy pragną odzyskać radość z życia i smakować je na sto procent. Godziny spędzone wspólnie z rówieśnikami zbliżają ich do siebie i wytwarzają pomiędzy nimi silne więzi. Bohaterowie programu zawierają nowe znajomości, które z czasem przekształcają się w przyjaźń lub nawet poważne związki na całe życie. Tak właśnie stało się pomiędzy Gerardem a Iwoną z 2. edycji "Sanatorium miłości". Para nie spieszyła się z wylewnymi wyznaniami miłości i zbyt wczesnym okazywaniem sobie czułości. To czas sprawił, że ich uczucie tak bardzo urosło i zostało z nimi aż do dziś. Ich zaręczyny odbyły się w lipcu zeszłego roku na zamku w Niepołomicach. "To takie potwierdzenie naszej miłości, chociaż od początku mówiliśmy, że do szczęścia żaden papierek nie jest nam potrzebny" - wspominała Iwona w "Pytaniu na śniadanie".

Zobacz: Iwona i Gerard masują się w pianie! Gwiazdy "Sanatorium miłości" bez ubrań [GALERIA]

Jak mieszkają Iwona i Gerard z "Sanatorium Miłości"?

Narzeczeni mieszkają razem w domu położony blisko lasu, nieopodal Radomska. W poniedziałek, 31 stycznia, byli gośćmi wydania "Pytania na śniadanie" w TVP 2. Oprowadzili ekipę telewizyjną po swoim domu, który jest w dużej mierze wizją artystyczną Iwony. Kobieta podkreśliła, że nie lubi oczywistego wykończenia mieszkania. Dla niej liczy się oryginalność.

"Kochamy tutaj być. To mój design, wszystko sama wymyśliła. Właściwie wszystkie dekoracje ściągnięte są z Holandii. Ja kocham ciepło domu, które tworzą zarówno ludzie jak i wnętrze. Kocham urządzać wnętrza, to jedna z moich pasji. Przy tym lubię tyć niepowtarzalna. Tutaj także zakątek jest odzwierciedleniem mojej wyobraźni" – wyznała dla TVP.

Zakochani uwielbiają spędzać wieczory przy koniaku lub z filiżanką kawy. Zapalają wtedy świece i cieszą się chwilami sam na sam. W ciągu dnia lubią również siedzieć na kanapie, naprzeciwko której znajduje się duże okno z widokiem na ogród.

Zobacz niżej galerię: Jak mieszkają Iwona i Gerard z "Sanatorium Miłości"? 

Katarzyna Kawecka o czwartym sezonie Sanatorium Miłości
Sonda
Lubisz Gerarda i Iwonę z "Sanatorium miłości"?
Nasi Partnerzy polecają