Iwona i Gerard z Sanatorium miłości

i

Autor: Facebook Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości"

Iwona i Gerard masują się w pianie! Gwiazdy "Sanatorium miłości" bez ubrań [GALERIA]

2021-12-03 11:51

Iwona Mazurkiewicz (61 l.) i Gerard Makosz (80 l.) są największymi gwiazdami programu TVP "Sanatorium miłości". Zdobyli dużą popularność i kontynuują swoją przygodę w mediach społecznościowych. Założyli na Facebooku profil "Emeryci NIEemeryci". Pełni życia seniorzy spędzają wakacje w Turcji. Pokazali właśnie, co się u nich dzieje.

Iwona i Gerard są miłym zaskoczeniem w historii programu "Sanatorium miłości". Gerard poprosił o rękę Iwonkę w dniu swoich 80. urodzin. Później wyprawił huczną imprezę. Wśród zaproszonych na uroczystość gości znalazła się też Marta Manowska. Para poznała się w drugiej edycji show TVP. Zamieszkali ze sobą i wspierali w ciężkich chwilach, jakich nie brakowało. Mężczyzna zachorował, a jego wybranka stanęła na wysokości zadania i chętnie się nim opiekowała. Gerard był w naprawdę ciężkim stanie. Podłączono go do generatora tlenu. Dzięki pomocy Iwony, doszedł do zdrowia. Seniorzy obecnie podróżują po świecie, cieszą się z każdej chwili spędzonej razem i pokazują, że są młodzi duchem. Na swoim profilu na Facebooku opublikowali zdjęcia z Turcji: - Dzisiaj pochmurny dzień...wybieramy się na spacer. Wcześniej kawka i koniaczek. Pozdrawiamy. Zdjęcia poniżej galerii. To jeszcze nie koniec. Czytaj dalej.

Stenia i Władek z "Sanatorium miłości" - ta miłość skończyła się szybko

Galeria niżej: Iwona i Gerard nie czują się emerytami! Zobacz ich wspólne chwile

Sonda
Lubisz Gerarda i Iwonę z "Sanatorium miłości"?

Iwona i Gerard pokazali, jak relaksują się na wczasach. Chętnie korzystają z różnych zabiegów kosmetycznych i zdrowotnych: - Będąc w Turcji trudno nie skorzystać z pakietu zabiegów, w skład którego wchodzą - sauna sucha, sauna parową, peeling całego ciała, delikatny masaż w pianie, profesjonalny turecki masaż całego ciała, maseczka twarzy z alg i czyszczenie stóp w wodzie przez pływające tam rybki. Polecamy i pozdrawiamy.

Jeden z internautów napisał: - Wielu z nas też by tak chciało. Na co Iwona skomentowała: - Marzenia się spełniają, tylko proszę nie myśleć, że to niemożliwe. Lęki i brak wiary zakłócają ich realizację. Wiem co piszę. Odsyłamy do książek o pozytywnym myśleniu np. "Cała moc jest w tobie" lub "Potęga podświadomości".

Zobaczcie odważne zdjęcie emerytów!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany