Jak mieszkają Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko? [GALERIA]

2018-02-06 13:59

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko pokazali w sieci swój dom. Małżeństwo mieszka w pięknej posiadłości w Gałkowie na Mazurach.

Ta wiosna będzie należeć do niej! Karolina Ferenstein-Kraśko wystąpiła w trzeciej edycji hitowego programu TVN "Agent - Gwiazdy". Nic więc dziwnego, że media zaczęły interesować się życiem prywatnym żony lubianego prezentera "Dzień Dobry TVN" - Piotra Kraśki.

Z profilu instagramowego Karoliny dowiadujemy się, jak urządziła dom. Żona prezentera "Dzień Dobry TVN" postawiła na elegancką klasykę. Wszystko jest doskonale przemyślane i perfekcyjnie dopasowane.

Rodzinna posiadłość Ferenstain-Kraśko mieści się w Gałkowie na Mazurach. Tam też zlokalizowana jest słynna stadnina należąca do rodziny żony dziennikarza. Karolina pasją do jeździectwa zaraziła się od dziadka, który przeszedł do historii jako najmłodszy oficer prowadzący defiladę przed marszałkiem Józefem Piłsudskim.

Kim jest Karolnia Ferenstein-Kraśko?

Karolina przyszła na świat 18 marca 1977 roku. W 2008 roku poślubiła Piotra Kraśko, z którym ma troje dzieci: synów Konstantego (ur. 2007) i Aleksandra (ur. 2009) oraz córkę Laurę (ur. 2016). Na co dzień zajmuje się prowadzeniem stadniny koni w Gałkowie oraz agencji Public Relations w Warszawie.

ZOBACZ TAKŻE: Karolina Ferenstein-Kraśko jest zazdrosna o Kingę Rusin?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE