Karolina Ferenstein-Kraśko lżejsza od wody. Rajskie wakacje Kraśków [ZDJĘCIA]

2016-08-16 7:00

Kraśkowie wypoczywają w raju! Piotr Kraśko (45 l.) zabrał swoją piękną żonę i trójkę dzieci na wakacje na Lazurowe Wybrzeże we Francji. Dziennikarz szaleje razem z synami i pręży do słońca umięśnioną klatę, a Karolina Ferenstein-Kraśko (40 l.) relaksuje się w basenie i unosi się na wodzie niczym piórko.

W ich życiu w ostatnich miesiącach wiele się działo. Piotr Kraśko odszedł z TVP i zaczął pracę w "Dzień Dobry TVN", a jego żona Karolina Ferenstein-Kraśko w styczniu urodziła wymarzoną córeczkę. W te wakacje po raz pierwszy od dawna mogli pozwolić sobie na urlop. Piotr zadbał o udany wyjazd, zabrał całą rodzinkę na południe Francji. Podczas gdy on bawił się z dziećmi, Karolina miała czas, by zrelaksować się w basenie. - Lżejsza od wody - podpisała fotkę, na której unosi się na jej powierzchni. Piękny widok!

Zobacz: Piotr Kraśko o kolegach z TVP: "Niech mają poczucie, że wykonują świetną pracę"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE