Kurdej-Szatan grafika

i

Autor: Grafika SE Barbara Kurdej-Szatan urodziła Henia i pozdrawia czytelników Super Expressu

Kulisy porodu Basi Kurdej-Szatan. Szczęśliwa mama przesyła WAM wiadomość!

2020-09-25 5:00

Na ten poród czekała cała Polska. Basia Kurdej-Szatan (35 l.) wreszcie urodziła długo oczekiwanego synka. Malec nie spieszył się na świat, a gwiazda „M jak miłość” przenosiła ciążę o cały tydzień. W środę dumny tata Rafał (32 l.) ogłosił przyjście na świat nowego członka rodziny. A szczęśliwa aktorka przesłała nam pozdrowienia.

„No i gdzie ten nasz Hendryk. Hania (8 l.) mówi Hendryk”, więc tak musi być. Siedzi w tym swoim domku i wyjść nie chce. Kobitki, jakieś sposoby na naturalne przyśpieszenie owego ważnego momentu?” – pytała Basia w internecie swoich fanów w tamtym tygodniu. Termin porodu miała wyznaczony na 16 września. Zapewniała nas, że chce urodzić naturalnie, nic nie przyspieszać. O cesarce nie było w ogóle mowy. – Natura zdecyduje sama – podkreślała gwiazda „M jak miłość”. Tak więc przez tydzień cierpliwie czekała, aż synek uzna, że czas przyjść na świat. I wreszcie nadszedł ten dzień. Jego tatuś w sposób niezwykle piękny ogłosił narodziny Henryczka. W środę wieczorem umieścił w sieci swoje zdjęcie z chłopczykiem. Oczywiście zgodnie z zapowiedziami osobiście uczestniczył w tym niezwykłym wydarzeniu.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała także bardzo odważną sesję zdjęciową z mężem, gdy była w zaawansowanej ciąży. Nie miała na sobie stanika. Opublikowała także sporo zdjęć syna Henia.

Termin porodu miała wyznaczony na 16 września. Zapewniała nas, że chce urodzić naturalnie, nic nie przyspieszać. O cesarce nie było w ogóle mowy

A dlaczego wybrali takie imię? – Jest tradycyjne i piękne. Okazało się, że choć kiedyś było mało popularne, teraz stało się modne – wyznała nam.

Oczywiście pogratulowaliśmy szczęśliwym rodzicom. Basia postanowiła odpowiedzieć na życzenia i przekazać pozdrowienia Czytelnikom „Super Expressu” . „Przesyłam całusy” – napisała w SMS-ie.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Ilona Łepkowska pogodziła się z Małgorzatą Kożuchowską. Chce by zagrała w jej filmie [Gwiazdy bez Maski]