Gwiazdor "M jak miłość" dostał niemoralną propozycję od szejka. Oferował mu PÓŁ MILIONA złotych za... miłe spędzenie czasu!

2024-03-02 4:38

Jakub Kucner w 2017 roku został Misterem Polski. Tytuł otworzył mu furtkę do dalszej kariery w show-biznesie. Okazuje się, że nie tylko. W "Pytaniu na śniadanie" wyznał, że otrzymał niemoralną propozycję od szejka. W zamian za wspólne spędzenie czasu miał otrzymać... PÓŁ MILIONA złotych!

Jakub Kucner

i

Autor: Akpa/shutterstock

Jakub Kucner dostał niemoralną propozycję od szejka. Oferował mu PÓŁ MILIONA złotych

Jakub Kucner w 2017 roku wygrał konkurs na Mistera Polski, a rok później jako reprezentant naszego kraju został Wicemisterem Global i pierwszym Wicemisterem Supranational. Kulisy branży modelingowej zna więc od podszewki. Pewne fakty postanowił wykorzystać w swojej książce "Cena nie gra roli", która niedawno ukazała się na rynku. W ramach promocji swojego dzieła, pojawił się w "Pytaniu na śniadanie", by opowiedzieć o pikantnych szczegółach z życia modela i mistera. Okazuje się, że za weekend z szejkiem mógł dostać pół miliona złotych. - Dostałem propozycję spędzenia czasu z pewnym szejkiem za pół miliona złotych. To nie była wprost oferta seksualnego spędzenia czasu, tylko propozycja miłego spędzenia czasu - wyjeżdżam, spędzamy razem czas. W Azji, ktoś kto zostaje misterem, jest wielką gwiazdą; tam ci ludzie są mocno honorowani. Dla tych bogatych ludzi, spędzenie czasu z misterem jest czymś fajnym. Stajesz się ozdobą... - powiedział w śniadaniówce TVP. - Pod tym spędzaniem czasu kryją się inne historie... - dodał i podał przykłady ze swojej książki.

Powieść "Cena nie gra roli" inspirowana jest przeżyciami osobistymi i propozycjami, jakie Jakub Kucner dostawał, kiedy został Misterem Polski i Wicemisterem Global, oraz opowieściami trzech uczestników konkursu, którzy zdecydowali się dla kariery pójść na całość.

Przystojniacy z M jak miłość na ramówce TVP. Smoleński, Roznerski, Kucner powalili na kolana wszystkich

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki