Jan Frycz przez chory kręgosłup nie pomógł córce w promocji

i

Autor: Akpa/facebook Jan Frycz przez chory kręgosłup nie pomógł córce w promocji

Jest problem!

Dramat znanego aktora. Jan Frycz nie może chodzić!

2022-07-27 5:20

Jan Frycz (68 l.) ostatnimi czasy mocno podupadł na zdrowiu. Znany aktor znów ma poważne problemy z kręgosłupem. Artysta nie może chodzić przez co musiał odmówić udziału publicznych występów. Sprawa jest tym bardziej przykra, bo jego córka z pierwszego małżeństwa Maria Żółtek-Frycz (36 l.) specjalnie przyleciała do polski, by promować swoją książkę. Znany ojciec miał być gwiazdą spotkań autorskich i czytać na nich fragmenty dzieła. Tak się jednak nie stało.

Jan Frycz (68 l.) ostatnimi czasy mocno podupadł na zdrowiu. Znany aktor znów ma poważne problemy z kręgosłupem. Artysta nie może chodzić, przez co musiał odmówić udziału w publicznych występach. Sprawa jest tym bardziej przykra, że jego córka z pierwszego małżeństwa Maria Żółtek-Frycz (36 l.) specjalnie przyleciała do Polski, by promować swoją książkę. Znany ojciec miał być gwiazdą spotkań autorskich i czytać na nich fragmenty dzieła. Tak się jednak nie stało.

Aktor znów przeżywa dramat. Jak dowiedział się „Super Express”, Jan Frycz podupadł na zdrowiu. Po raz kolejny dały się we znaki problemy z kręgosłupem. Gwiazdor ma problemy z poruszaniem się. Z tego powodu nie pojawił się na spotkaniach z publicznością.

Sprawa jest bardzo poważna. W 2015 r. miał wypadek samochodowy, w wyniku którego doznał urazu kręgosłupa i przeszedł operację oraz wielomiesięczną rehabilitację. Pod koniec 2021 r. ponownie przeszedł zabieg chirurgiczny. Niestety, sprawność Frycza poprawiła się tylko na chwilę.

Przeczytaj także: Jan Peszek namiętnie całował się z Janem Fryczem! Opowiedział o tym w podcaście "WojewódzkiKędzierski"

Maria Frycz-Żółtek niedawno promowała w Polsce swoją książkę „Franka”. Na jej autorskich spotkaniach słynny ojciec miał czytać fragmenty jej dzieła. Niestety, pan Jan nie przyjechał na spotkania. Odezwała się u niego stara kontuzja kręgosłupa… Aktor skarży się na ogromny ból i ma problemy z poruszaniem się. Na szczęście jest pod opieką lekarzy i swej troskliwej żony Małgorzaty. Mimo że nie mógł osobiście być na spotkaniach, bardzo kibicuje swojej córce w jej poczynaniach literackich i jest z niej bardzo dumny – zdradza „Super Expressowi” osoba z otoczenia pisarki.

Odsłonięcie Ławeczki Piotra Machalicy w Częstochowie. Tak uczczono zmarłego aktora.
Sonda
Jakim aktorem jest, Twoim zdaniem, Bogusław Linda?
Nasi Partnerzy polecają