Janda musiała uciekać z Polski! Jej tłumaczenie wywołało lawinę złośliwych komentarzy

2022-01-17 21:34
Janda musiała uciekać z Polski! Jej tłumaczenie wywołało lawinę złośliwych komentarzy
Autor: akpa Janda musiała uciekać z Polski! Jej tłumaczenie wywołało lawinę złośliwych komentarzy

Krystyna Janda (70 l.) znowu wywołała oburzenie wśród Internautów. Do sieci wrzuciła post, w którym wyznaje dlaczego musiała wyjechać z kraju. Od razu ruszyła lawina hejtu. Fani przypominają jej ostatnie słowa i zarzucają hipokryzję.

Niemal każdy wpis Krystyny Jandy wzbudza ogromne emocje. Aktorka nie przebiera w słowach, a jej poglądy często są komentowane w dość ostrych słowach. Tym razem nie było inaczej. Dyrektorka "Teatru Polonia" wrzuciła ostatnio zdjęcie z podróży do Hiszpanii z dopiskiem: "Uciekam na 5 dni dla zdrowia psychicznego." Później uraczyła fanów pięknym kadrem z Marbelli. I wreszcie kolejnym wpisem poinformowała, że wraca do kraju. Jednak oprócz zdjęcia, Janda dodała również kilka słów od siebie. Postanowiła wyjaśnić, dlaczego uciekła z Polski.

"Jutro wracam do Polski, tam 500 zgonów dziennie i uchodźcy, dzieci umierają na granicy, ja uciekłam na 5 dni bo straciłam wszelki sens. Wracam go odzyskać", napisała.

Internauci od razu zareagowali. Posypały się złośliwe i miażdżące aktorkę komentarze:

"Hiszpania też walczy z migrantami i mają mur. Wie Pani o tym?"

"Na szczęście chleb zamrożony w domu."

"A chleb mroźony Pani zabrała ze sobą? W Hiszpanii jest droższy."

"Jeszcze niedawno mroziła pani chleb , bo taki był drogi a teraz wakacje w Hiszpanii . Hipokryzja level hard😂😂"

A w galerii poniżej, zobaczycie jak mieszka Janda. Nie oszczędzała na urządzeniu wnętrza...:

Wszyscy bowiem doskonale pamiętają jej wypowiedzi z grudnia zeszłego roku. Janda narzekała wtedy na drożyznę i galopującą inflację. Przyznała, że też musi żyć oszczędnie, a bochenek chleba starcza jej na tydzień.

- Mało jem ostatnio. Ktoś mi wytłumaczył, że głodówka jest bardzo zdrowa, i miał rację. Nawet na poprawę nastroju. Jak kupię bochenek chleba, to go dzielę i zamrażam. Na tydzień wystarcza. Ale ceny rosną - mówiła w wywiadzie dla "Newsweeka"

Sonda
Zgadzasz się ze słowami Krystyny Jandy na temat sytuacji w Polsce?
Tak mieszka Krystyna Janda. Co za przepych!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE