Wbiło nas w fotel

Janusz Panasewicz wywołał skandal na Sopot Festival! Niesamowite, jak wygląda wokalista Lady Pank w wieku 67 lat

2023-08-23 15:19

Janusz Panasewicz z zespołem Lady Pank był jedną z gwiazd Sopot Festival. Wokalista przez lata słynął z trybu życia, który zdecydowanie nie mógłby służyć jako przykład dla młodzieży. Artysta wiele razy przeholował z mocnymi trunkami i w końcu powiedział "basta". Wyszło mu to zdecydowanie na dobre. Janusz Panasewicz całkowicie odstawił alkohol i dziś - wieku 67 lat - wygląda znakomicie. Mimo to podczas Sopot Festival wywołał skandal! Zobacz w naszej galerii, jak przez lata zmieniał się Janusz Panasewicz.

Janusz Panasewicz i Lady Pank na Sopot Festival

Janusz Panasewicz wystąpił podczas Sopot Festival razem z zespołem Lady Pank. Grupa, której od ponad czterdziestu lat trzon tworzą Jan Borysewicz i właśnie Panasewicz, zaprezentowała swoje nieśmiertelne przeboje, takie jak "Tacy sami" czy "Kryzysowa narzeczona".  Niestety zdaniem wielu widzów podczas występu doszło do skandalu. Wszystko przez wokalną formę wokalisty. - Kiedyś mój ulubiony zespół. Teraz... czas na zmianę wokalisty... - skomentował jeden z internautów. - Ludzie, ja nie rozumiem, o czym śpiewają! Bełkot - ocenił inny. 

Wokalista Lady Pank został abstynentem

Janusz Panasewicz już w 2020 roku w rozmowie z portalem naTemat.pl ujawnił, że postanowił skończyć z alkoholem. - Tak więc zdecydowałem się na radykalne posunięcie – zostałem stuprocentowym abstynentem. Czuję się z tym naprawdę świetnie, okazało się, że jednak można tak żyć. No i grać naprawdę dobrą muzykę, bez zadyszki - zdradził legendarny wokalista Lady Pank. Okazuje się, że Janusz Panasewicz wytrwał w swoim postanowieniu. Dlaczego został abstynentem? Co sprawiło, że zdecydował się rzucić alkohol? - Przede wszystkim moi synowie. Nie chciałem, żeby widzieli, jak nietrzeźwy wracam do domu. Poza tym stwierdziłem, że przy tak intensywnym trybie życia, który prowadzę i przy tej liczbie koncertów, jakie gramy, muszę bardziej o siebie zadbać. Nie jestem już najmłodszy, a chcę być w dobrej formie i niczego nie zawalać. Wiem, co może się wydarzyć, gdy człowiek wypije za dużo - podkreślił w rozmowie z Plejadą wokalista.

Janusz Panasewicz nie narzeka na brak alkoholu

Janusz Panasewicz szczerze wyznał, że początki całkowitej abstynencji łatwe nie były. Szybko jednak uznał, że procenty do szczęścia potrzebne mu nie są. - Spędzam dużo czasu poza domem, poznaję sporo osób i czasem miło byłoby wypić szklaneczkę whisky. Ale szczerze powiem, że dziś zupełnie mi tego nie brakuje - zdradził wokalista Lady Pank. - Robię tak wiele fantastycznych rzeczy, że w ogóle nie myślę o tym, żeby pójść gdzieś i się napić. Nie jest mi to do szczęścia potrzebne - zaznaczył Janusz Panasewicz, który cały czas jest w znakomitej formie fizycznej i wokalnej. Niesamowite, jak wygląda wokalista Lady Pank w wieku 67 lat. Zobacz w naszej galerii, jak zmieniał się przez lata Janusz Panasewicz. Na 1. i 11. slajdzie prezentujemy zdjęcia z 2023 roku. 

Nie przegap: Zdębieliśmy na widok 76-letniego Seweryna Krajewskiego na plaży. To naprawdę on!

Wokalista Lady Pank trafił do jednostki karnej. Historia z Koprem
Listen on Spreaker.